Dodawanie komentarza

Do tematu: lista

Komentarze do artykułu: Agencik Oleksy znów na czele - marszałkiem

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

lista

~Normalny

2004-04-21 11:14:48

I koniecznie wstrzumujacych się i nieobecnych TO TEZ GŁOSY ZA !!!!!

ODPOWIEDZ

Oleksy i reszta kliki

~cinek

2004-04-22 15:20:58

W USA komicy staja sie politykami...w Polsce dzieje sie na odwrot, polityk staje sie komikiem, dodam z opery mydlanej.
   Dziwie sie tylko jednemu : jak Pan Oleksy(znany przeciez z wielu politycznych afer jak chocby tej z 1995-96), jak zreszta reszta kolegow z jego paczki, moga spac spokojnie i jak wytrzymuja psychicznie ich codzienna role pseudo polityka podczas gdy swiadoma czesc Polakow oraz opinia swiatowa (praynajmniej europejska) smieje sie im w zywe oczy(nie znajac jezykow nie moga tez sledzic programow publicystycznych emitowanych na kanalach zagranicznych- chocby wczorajszy program eitowany na ARTE przedstawiajacy starcia NZS z zomo i proby negocjacji z Millerem..tak tak tego samego ktory smie zwac sie premierem Polski). Jest mi wstyd jako Polce ze naszym krajem rzadzi pan Kwasniewski jak i cala klika komunistyczna znana mi z telewizji z czasow 1980....sa jeszcze ludzie mlodzi i rozsadni ktorzy mysla podobnie jak ja. Ludzie zbuntujmy sie przeciez tak byc nie moze! Nie pozwolmy zeby program sowiecki, ktory wymordowal czesc inteligencji polskiej powiodl sie...Naszym krajem rzadzi banda zlodziei najgorszego gatunku!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę