Dodawanie komentarza

Do tematu: Extra Internet & Premium Domain Services

Komentarze do artykułu: Extra Internet & Premium Domain Services - nabici w domeny - część I

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Extra Internet & Premium Domain Services

~Modzelewski

2012-10-28 11:23:47

Ra-Finance w Warszawie na świętokrzyskiej mają tylko swoją skrzynke pocztową wynajętą w recepcji i listy odbierają co jakiś czas.W Dortmundzie moi znajomi sprawdzali tez pod danym adresem nie ma zarejestrowanej tej firmy. Sprawdzałem tez na googlach. Jest wykaz firm w tym budynku i czegos takiego jak EXTRA INTERNET&..... nie ma. W ubiegły roku nie zapłaciłem,teraz dostałem drugi rachunek za nastepny rok, też nie zapłacę. Mój radca prawny wystosował do nich pismo, ale to na nich nie działa. Radzę innym nie płacić i słać polecone napisane przez prawnika o zerwanie umowy. Pozdrwiam wszystkich

ODPOWIEDZ

oszuści

~Adam

2012-11-09 17:41:30

to nic nie da jezeli nie zapłacisz , ja tak zrobiłem i dostałem zawiadomienie od komornika że zostało mi zajęte konto bankowe , a wcześniej nie otrzymałem żadnej korespondencji

ODPOWIEDZ

oszukani nie płacą

~eva

2012-11-24 08:32:33

adam jesteś z Extra Internet ? Przecież to co piszesz to bzdury. Jaki komornik ? jakie zajęcie konta ? Po drodze jest jeszcze prokuratura i sąd. Nie strasz nie strasz bo się zes.... Tego typu posty należy pomijac bo to oszuści sami piszą aby postraszyć ludzi.

ODPOWIEDZ

oszuści

~Wiola

2013-02-01 12:47:11

Ja dziś wysłałam zawiadomienie do prokuratury w Katowicach i mam nadzieję że połapią tych złodziei.
   Też im nic nie płacę.

ODPOWIEDZ

oszuści

~@ru

2013-02-25 22:46:59

Eva, to prawda co pisze Adam, ja też nie płaciłem. Sprawę skierowałem do prokuratury u siebie w Kielcach a dalej sprawa była skierowana do Katowic. Mimo tego ci oszuści przez komornika ściągnęli z mojego firmowego konta kwotę za fakturę + odsetki i koszty post. komorniczego.
   Na chwilę obecną dostałem kolejną fakturę na 999,00 zł (oczywiście netto tak jak było opisane w artykule) chociaż wcześniej wysyłałem listem poleconym prośbę o rozwiązanie umowy. Zaraz po otrzymaniu faktury wysłałem kolejny list polecony do Dortmundu (siedziby oszustów) z prośbą o anulowanie nieprawidłowo wystawionej faktury (ponieważ rezygnacja była już wysyłana). Dostałem odpowiedź (mailową) że odrzucili tamtą rezygnację (chodź wcześniej żadnej takiej informacji nie dostałem) bo nie była ona przesłana w terminie jaki jest zapisany w umowie (przynajmniej na pół roku wcześniej przed przedłużeniem umowy). Ale jest światełko w tunelu ! Napisali jednocześnie że tą obecną rezygnację przyjmują i że umowa wygasa z początkiem 2014 roku (ale obecną fakturę i tak muszę zapłacić).
   Także z nimi tak już jest. Wykorzystują luki w polskim prawie. Rejestrują spółki za spółkami. Nasze prawo działa tak wolno że szkoda gadać. Nie zdążą nawet zebrać jakichkolwiek podstawowych dowodów a tu już kolejna spółka zarejestrowana pod inną nazwą i w innym kraju.
   W artykule była mowa o 200 poszkodowanych jacy złożyli doniesienia. Jestem przekonany że można spokojnie dodać jeszcze jedno 0. Pomnóżcie sobie to przynajmniej przez 1000 zł. Daje niezłą sumkę. Choć jestem przekonany że sumy za faktury są większe i liczba oszukanych też jest dużo większa.
   Mimo wszystko życzę szczęścia i wytrwałości w walce z tymi oszustami.

ODPOWIEDZ

oszuści

~@ru

2013-02-25 22:47:24

Eva, to prawda co pisze Adam, ja też nie płaciłem. Sprawę skierowałem do prokuratury u siebie w Kielcach a dalej sprawa była skierowana do Katowic. Mimo tego ci oszuści przez komornika ściągnęli z mojego firmowego konta kwotę za fakturę + odsetki i koszty post. komorniczego.
   Na chwilę obecną dostałem kolejną fakturę na 999,00 zł (oczywiście netto tak jak było opisane w artykule) chociaż wcześniej wysyłałem listem poleconym prośbę o rozwiązanie umowy. Zaraz po otrzymaniu faktury wysłałem kolejny list polecony do Dortmundu (siedziby oszustów) z prośbą o anulowanie nieprawidłowo wystawionej faktury (ponieważ rezygnacja była już wysyłana). Dostałem odpowiedź (mailową) że odrzucili tamtą rezygnację (chodź wcześniej żadnej takiej informacji nie dostałem) bo nie była ona przesłana w terminie jaki jest zapisany w umowie (przynajmniej na pół roku wcześniej przed przedłużeniem umowy). Ale jest światełko w tunelu ! Napisali jednocześnie że tą obecną rezygnację przyjmują i że umowa wygasa z początkiem 2014 roku (ale obecną fakturę i tak muszę zapłacić).
   Także z nimi tak już jest. Wykorzystują luki w polskim prawie. Rejestrują spółki za spółkami. Nasze prawo działa tak wolno że szkoda gadać. Nie zdążą nawet zebrać jakichkolwiek podstawowych dowodów a tu już kolejna spółka zarejestrowana pod inną nazwą i w innym kraju.
   W artykule była mowa o 200 poszkodowanych jacy złożyli doniesienia. Jestem przekonany że można spokojnie dodać jeszcze jedno 0. Pomnóżcie sobie to przynajmniej przez 1000 zł. Daje niezłą sumkę. Choć jestem przekonany że sumy za faktury są większe i liczba oszukanych też jest dużo większa.
   Mimo wszystko życzę szczęścia i wytrwałości w walce z tymi oszustami.

ODPOWIEDZ

oszuści

~@ru

2013-02-25 22:47:28

Eva, to prawda co pisze Adam, ja też nie płaciłem. Sprawę skierowałem do prokuratury u siebie w Kielcach a dalej sprawa była skierowana do Katowic. Mimo tego ci oszuści przez komornika ściągnęli z mojego firmowego konta kwotę za fakturę + odsetki i koszty post. komorniczego.
   Na chwilę obecną dostałem kolejną fakturę na 999,00 zł (oczywiście netto tak jak było opisane w artykule) chociaż wcześniej wysyłałem listem poleconym prośbę o rozwiązanie umowy. Zaraz po otrzymaniu faktury wysłałem kolejny list polecony do Dortmundu (siedziby oszustów) z prośbą o anulowanie nieprawidłowo wystawionej faktury (ponieważ rezygnacja była już wysyłana). Dostałem odpowiedź (mailową) że odrzucili tamtą rezygnację (chodź wcześniej żadnej takiej informacji nie dostałem) bo nie była ona przesłana w terminie jaki jest zapisany w umowie (przynajmniej na pół roku wcześniej przed przedłużeniem umowy). Ale jest światełko w tunelu ! Napisali jednocześnie że tą obecną rezygnację przyjmują i że umowa wygasa z początkiem 2014 roku (ale obecną fakturę i tak muszę zapłacić).
   Także z nimi tak już jest. Wykorzystują luki w polskim prawie. Rejestrują spółki za spółkami. Nasze prawo działa tak wolno że szkoda gadać. Nie zdążą nawet zebrać jakichkolwiek podstawowych dowodów a tu już kolejna spółka zarejestrowana pod inną nazwą i w innym kraju.
   W artykule była mowa o 200 poszkodowanych jacy złożyli doniesienia. Jestem przekonany że można spokojnie dodać jeszcze jedno 0. Pomnóżcie sobie to przynajmniej przez 1000 zł. Daje niezłą sumkę. Choć jestem przekonany że sumy za faktury są większe i liczba oszukanych też jest dużo większa.
   Mimo wszystko życzę szczęścia i wytrwałości w walce z tymi oszustami.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę