Dodawanie komentarza

Do tematu: jesteśmy agresorami

Komentarze do artykułu: Ile jeszcze ofiar?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

jesteśmy agresorami

~GAMA1

2004-04-29 07:33:18

i należy wycofać wojska jak najszypciej z prostych powodów nie mamy tam zadnego interesu działamy bez zgody onz.to nie jest nasza ojczyzna niech gina zaślepieni amerykanie ,kyórzy na szczęście coraz częściej się zastanawiają po co tam są i o co walczą .przypomina to II wojne światową zniszczono polską kulture zabytki a nawet panistwo .i dzis podobnie pod pozorem pośadania broni chemicznej atomowej ,i bóg wie czego jeszcze może kontaktów seksualnych z marsjanami zniszczono suwerenne państwo, najstarsze zabytki na ziemi ,nawet flage im zmieniają to tak jak ktoś kiedyś zdjoł korone orłowi .bo mu się źle kojarzyła .izrael też prowadził prace nad bombą atomową i nie widziałem tam agresora ,a wręcz odwrotnie to oni zawsze byli agresorami a jednak nie wjechały tam czołgi usa.dlaczego na to pytanie niech sobie każdy odpowie .czy to jest wojna ameryki ?a może polski ? w jakim imieniu i kto dal nam boskie zezwolenie na tenczyn,wszak broni masowego rażenie tam nie ma. Jestem pod wrażeniem hiszpani nigdy bym nie przypuszczał że akurat ten kraj postanowi opóścić irak pierwszy, nazwają ich dziś tchórzami ,co jest absurdalne,prawda o wojnie irackiej nie jest tchórzostwem lecz zdrowym rozsądkiem czego nam polakom zawsze brakowało,mądrosci i zdrowego rozsądku widać nie zabrakło hiszpaną ,co jest mojm zdaniem pozytywnym wpływem ue ,ale to osobny temat

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę