Dodawanie komentarza

Do tematu: To nie wypadki, a już napewno nie seria przypadków

Komentarze do artykułu: Masakra w Łodzi

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To nie wypadki, a już napewno nie seria przypadków

~gem_ehem

2004-05-10 11:34:24

Policja w całej Polsce ostatnimi miesiącami przechodziła szkolenia i przygotowania do stłumienia zamieszek do których nie doszło. Chodzi tu o marsz alterglobalistów (zwanych inaczej antyglobalistami) poprzez Warszawę w dniach Europejskiego Forum Gospodarczego. Ktoś wymyślił konkretny program szkoleń dla tych ludzi i przygotował ich do postepowania w określony sposób. Kto był promotorem tego pomysłu i jakie były (może są) jego cele??? Kto stoi za zrobieniem z policjantów zwykłych bandziorów nie potrafiących logicznie myśleć, tylko ślepo wykonujących rozkazy?
   
   Jestem głeboko przekonany, że ostatnie wypadki to poprostu próba ujścia energi, która kumulowała się do tych wydarzeń, lecz jednak nie znalazła ujścia.
   
   Osoby zamieszane w te wypadki (po stronie policji) z cała pownością brały udział w tych szkoleniach, lub były pod silnym wpływem osób w nich udział biorących.
   
   Pytanie ostatnie. Kto w Polsce szkoli ZOMO??? Czyżby władza aż tak bardzo się ludzi bała???

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę