Dodawanie komentarza

Do tematu: Duszpasterz ma być........

Komentarze do artykułu: Maybach Rydzyka?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Duszpasterz ma być........

~Usta milionów

2007-01-13 22:54:05

O jakim Ojcu mówicie tak nazywając Dyrektora? Duszpasterz winien być skromny, uczciwy, wrażliwy, z duchową Mocą... a nie jakiś nędzny naciągacz i showmen o aparycji Wioskowego Kuglarza naciągającego słabszych( bo starych , młodzi przecierz maja go w d...), jak można dopuścić aby duchowny tworzył takie imperium ...taki człowiek winien być jak artysta : natchniony i z głową w chmurach, a nie Kuglarz handlujący Boskimi przymiotami !!!! GRZESZNICY!!!!! Byłem wychowany w Głebokiej wierze w katolickiej świadomoścci , nie chodzę do kościoła juz od 25 roku życia... tam nic nie ma dla Duszy.... nic tylko Urzędnicy Katoliccy ( księża? ).... STARE POKOLENIE ODEJDZIE I KOŚCIÓL SIĘ NIE PODŹWIGNIE.Zmiany jakie są potrzebne aby pozyskać młode pokolenia musiałyby być tak dlaece radykalne ,że jest abstrakcją ...z całego serca powodzenia

ODPOWIEDZ

prawdę mówisz o rydzyku

~marek bem

2007-07-23 17:06:51

kościuła w raz z nim rydzyk to największa w polsce instytucja kuglarzy i oszustów,wypijająca krew z biedoty i fanatycznie wierządzych ludzi.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę