Dodawanie komentarza

Do tematu: RYDZYK TO ŚCIERWO

Komentarze do artykułu: Maybach Rydzyka?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

RYDZYK TO ŚCIERWO

~mYMLvkNirRPbyiCzr

2006-01-10 14:36:45

Rydzyk to za$rany wieśniak-nie dba o rodzine, jego rodzina w biedzie żyje a on czepie kapuste,wyżygam sie na twój grób skur.... jesteś złem połączmy litery rydzyk w kolejności od lewej do prawej przypisując im wartości liczbową głagolicy i podzielmy przez 15 otrzymamy 666....RYDZYKspotkamy sie w piekle pedale marcusso@wp.pl

ODPOWIEDZ

odp.

~vWokLHjEgn

2006-01-10 15:57:40

Nie mam zwyczaju cenzurowania jakichkolwiek wypowiedzi jakiekolwiek by one były na forach portalu HOTNEWS, ale jak z jeszcze raz znajdę wpis z tego IP na forum proszę spodziewać się postępowania karnego. Usunięcie wpisu będzie wtedy policzone na konto pozwanego. Kultura to obce słowo dla niektórych komentatorów. Do cenzury wypowiedzi mnie jednak nie zmusicie.

ODPOWIEDZ

SAM JESTEŚ ŚCIERWEM!!!

~Adam OBYWATEL POLSKI

2007-12-04 11:45:13

LUDZIE TWOJEGO POKROJU SĄ TAK ZACOFANI ŻE NIC INNEGO NIE POTRAFIĄ WYMYŚLIĆ POZA SŁOWEM ŚCIERWO dam ci radę kup sobie słownik języka polskiego choć masz jeszcze jedną alternatywę możesz zacząć swoją edukacje jeszcze raz od podstawówki...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę