Dodawanie komentarza

Do tematu: 10 milionów PLN zysku. Czyjego ? Fundacji WOŚP !

Komentarze do artykułu: Bilans Przystanku Woodstock

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

10 milionów PLN zysku. Czyjego ? Fundacji WOŚP !

~XxX

2004-08-21 11:23:31

Owsiak zarabia na naiwności ludzi gigantyczne pieniądze. Nie mówi o tym otwarcie. Wrzucając kilka zł do puszki oddajemy do kieszeni Owsiaka kilkadziesiąt groszy. Dlatego na stronach internetowych WOŚP nie ma pełnego statusu fundacji a jedynie wyciąg. Kontrola skarbowa oczywiście nic nie wykaże, bo finanse są zgodne z prawem. Ale moralnie to gigantyczne oszustwo. Przerwijmy to oszustwo i zmowę milczenia !!! Z tych 10 milionów (w jednym roku!) tylko małą część można uznać za ucziwie zarobioną. Zobaczcie spawozdanie finansowe na www.wosp.org.pl/fundacja

ODPOWIEDZ

::""??>

~Cactoos

2004-09-09 15:54:46

co ty koleś pierdolisz,on ratuje życie dzieci,i robi coś dla młodzierzy,jak to jest oszust,to chce więcej takich oszustów

ODPOWIEDZ

dobra...

~Goltyv@yahoo.com

2004-09-10 20:19:15

zgłoś się do mnie.... daj mi 3 zł... oddam 2 zł na dzieci... resztę sobie zostawię..jestem chętny. Podać nr konta?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę