Dodawanie komentarza

Do tematu: ile można wlaczyć o normlność

Komentarze do artykułu: Taka jest PRAWDA

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ile można wlaczyć o normlność

~Alusia

2007-02-26 13:27:32

czasem mam dość chciałam kochać a nie kurwić się a w lodówce dzem i jajka ,rodzice pracują fizycznie oboje i nie maja za co życ po 2 tyg od wypłaty pusta lodówka i kłótnie nieustanne ,musiałam przerwać studia dzienne bo nie stać mnie nawet na ksera,już nie mówiąc o bilecie miesięcznym i jakimś wyjściu a ,że utrzymuję się sama od zawsze ,starzy nigdy nie dawali na nic !to kasę z prac dorywczych przeznaczam na podstawowe rzeczy jak ubrania,bileizna,buty ,kosmetyki,tabletki,wyjścia a czasem nawet na żarcie bo lodówka rzadko pełna ,chcę normlanie pracować ale zaczynam wątpić czy w mojej sytuacji nie wchodzi w gre tylko kurwienie a szukam i nie siedzę na dupie oprócz wydanej kasy (np na szkolenie jechałam do Krakowa z własnej kieszeni wykładałam na podróż bo kobieta obiecała mi że jak je zrobię to dostane pracę w biurze)w ilu sklepach zost.cv nie pamiętam,za co ma zrobić prawo jazdy? za co kurs angielskiego?zaczynam żałować że zostawiłam faceta ,do którego nic nieczułam ale był bogaty to się wiecej nie powtórzy,obiecuję

ODPOWIEDZ

Posluchaj

~jerzy

2007-06-25 19:46:45

Jestem facetem bogatym,ale gdybym tylko zorientowal sie ze jestes ze mna dla kasy,to w ekspresowym tempie by cie nie było.Proste-prawda.Mysle ze niewielu takich idiotow znajdziesz.Mozliwe -ze na krotką metę,bo potraktuja cię instrumentalnie.W koncu-wg propagowanej przez ciebie teorii- mogą miec na tej samej zasadzie -inne a nie tylko ciebie.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę