Dodawanie komentarza

Do tematu: gorszy bo biedny

Komentarze do artykułu: Taka jest PRAWDA

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

gorszy bo biedny

~Krig

2008-06-18 14:35:14

Nie było u mnie za ciekawie w domu, lodówka też często była pusta, ale teraz widze jak rodzice sie starali, szczególnie mama. Zazdrościłem kolegą, że oni mają a ja nie, chodziłem w ciuchach z lumpeksu i czasem nie dojadałem i często dostawałem łomot od kolegów. Naprawdę żyłem w stresie. Pamiętam, że jak dostałem stypendium socjalnego 60zł to nie wiedziałem co zrobić z tymi pieniędzmi tak sie cieszyłem ;-) Mama zmarła później, zdzierała sie całe życie, wiele wycierpiała i taki ją spotkal los w wieku 42 lat. Ciesze sie, że wychowała mnie dobrze mimo tego wszystkiego i jestem dumny z tego. Wpajała mi całe życie, że jestem kimś i że mogę dużo osiągnąć i mam dążyć do tego żeby żyło mi sie jak najlepiej. Nie jestem bogaczem, ale poskutkowało. Mam 22 lata, dobrze płatną pracę, wiele umięjętności i przyszłość przed sobą. Dzięki niej zrozumniałem, że wcale człowiek który wychował sie w biednej rodzinie nie musi tego kontynuować.

ODPOWIEDZ

Gówno zrobisz !!

~Miki

2009-02-22 15:35:42

Tu rządzą żydzi , to ich dzieci uczą się w Oksfordzie i przejmą Polskę , a my Polacy będziemy tak jak obecnie szmatami we własnym kraju.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę