Dodawanie komentarza

Do tematu: jestem przeciw!!!

Komentarze do artykułu: Będą związki homoseksualne?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

jestem przeciw!!!

~JA

2005-05-20 04:05:04

Nie istnieje prawa na homoseksualizm!!! Nie chce zeby moje dzieci ogladaly na ulicy calujacych sie facetow...!!! Grozi nam degradacja, jesli ustawa o legalizacji zwiazkow homo wejdzie w zycie!!! Czekaja nas nieodwracalne skutki!!! Politycy zastanowcie sie!!!Musisz wypełnić wszystkie pola!!!

ODPOWIEDZ

dlaczego nie ?!

~gim

2008-07-21 14:33:12

Zgadzam sie z tym artykułem który czytałem niżej. Jestem gejem mieszkajcym w UK ze swoim partnerem ponad rok, nauczylismy sie zyc jak chcemy. Dochodzimy do wszystkiego sami i po woli. Co by nie było możliwe w Polsce. Polska pod tym wzgledem to zacofany kraj, jeszcze głuuuuuuuuuuuuugo bedzie w tyle za cywilizowanymi państwami. Zamierzamy wziac cywilny w Uk.
   Pania niech sie dokształci jeszcze bo malooooooooooooo Pani o tym wszystkim wie. Powodzenia

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę