Dodawanie komentarza

Do tematu: obwieszczenie wazne

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

obwieszczenie wazne

~szczutek

2005-04-06 04:09:47

OBWIESZCZENIE Do Narodu Polskiego gdzie przebywam na razie na obczyźnie za wydaną płytę na cały świat Pt.” Polaku obudź się „ za ratowanie syna, gdzie Żydzi Polscy zabrali z zemsty do domu dziecka gdzie przebywa w Białowieży. Polscy rządzący Żydzi oskarżają nas Narodowych Socjalistów, czyli moją organizację Nazistowską a mnie w szczególności o nie tolerancję i konfliktowość z prawem Polskim. Powiadają, że mam coś z dziedzictwa Hitlera, co nie wstydzę się tego i że jestem obłąkany i chory psychicznie jak sam Hitler, ale to tylko może ocenić ludzkość po mojej wydanej płycie „Polaku obudź się” gdzie treść wojennego przemówienia do Narodu Polskiego zaczyna się sprawdzać z dnia na dzień i tą płytę musi mieć każdy Polak jest ona drogowskazem do prawdziwej wolności pracy i chleba w Polsce a nie za granicą. Oto Polaku nadmieniam Ci o typowych Żydach wschodnich, którzy zaleli miasta Europy po ostatniej drugiej wojnie światowej na skutek Żydowskiej gospodarki Żydowskiego sposobu rządzenia, całej tej zgnilizny, Naród Polski trzeba przebudować od góry do dołu, Żydzi są nosicielami przestępstw korupcji i hałasu są to pasożyty ryjące podkopy pod krajami, w których znaleźli gościnę i zawiązali Międzynarodowy spisek w celu wyniszczenie Narodu Polskiego, bo inaczej nie można powiedzieć jak sami Widzicie, do czego doprowadzili Polski kraj są zagrożeniem dla tysiącletnich kultur są rozsadnikami raz komunizmu a raz demokracji i fałszu, którego dokonują po przez sądy, prokuraturę, biegłych, psychiatrów sądowych, komorników burmistrzów, Policji, dyrektorów banków i urzędów skarbowych, których należy jak najszybciej unicestwić w „AUSCHWITZ BIRKENAU” gdzie nad bramą Widnieje do dziś napis „ARBEIT MACHT FREI” stamtąd będą mieli tylko jedno wyjście KOMINEM, jeśli My Naziści Polscy tego nie zrobimy to oni zrobią z nami, co Adolf Hitler już dawno powiedział, a czego boi się najbardziej Żyd i jego pachołkowie Polsko-Żydowscy, którzy są wymienieni na płycie „Polaku obudź się” to jest proste, bo tylko my możemy uratować Naród Polski i Europejski od zagłady budując Narodowy Socjalizm. Przemyśl Polaku czyżby posiadanie dziesięciu partii od SLD do samoobrony miało być typowe dla Polski? Tylko w jednej sprawie muszę przyznać rację tym Panom Żydowskim, tak jestem nie tolerancyjny, postanowiłem sobie za cel wypędzenia z Polski tych dziesięciu partii wraz z Rządem i byłymi Rządami, mam przed sobą jeden cel i będę go realizować fanatycznie i nie ubłaganie, do grobowej deski i teraz PROSZĘ Was Polacy, jeśli chcecie żyć godnie, mieć pracę, mieszkanie i być wolnym od Żyda, a wiem, że tego chcecie tak jak i ja i moi Narodowi Socjaliści, czyli Naziści to będziemy jednym narodem i Wy moi Młodzi rodacy będziecie takim Narodem. Nie ma innego wyjścia, musicie przyłączyć się do nas jak widzicie, co raz liczniejsze szeregi naszego ruchu maszerują zwycięsko przez Europę i Polskę i wiem, że będziecie wstępować w te szeregi gnać Żyda. Wiem, że mamy przed sobą Polskę, a w nas maszerują Polacy i za nami kroczą Europejczycy. Nie chcę kłamać, nie chcę oszukiwać, dla tego na razie odmawiam wystąpienia przed Narodem w celu rzucania tanich obietnic aż do momentu poparcia mnie przez wszystkie Narody Europy. Po zaakceptowaniu mnie przez Naród Europejski na wodza po mym przemówieniu do całego świata, rozpoczniemy oczyszczać z Żyda Polskę, będziemy Żyda gnać po przez całą Europę do Izraela stamtąd będziemy gnać oczyszczając tamtą półkulę do Anglii z Anglii do Ameryki i tam zostaną zatopieni wraz z Ameryką, to będzie koniec panowania Żyda nad światem raz na zawsze i tych pachołków, którzy mu służyli. Wzywa się całą polonię i Polaków pracujących tam o jak najszybszy powrót z Ameryki, żeby później nie było żalu, że nie byliście nie powiadomieni. Z ręką na sercu oświadczam, że sam osobiście rozprawię się z tymi Polskimi sądami, którzy przyczynili się do zniszczenia mi syna i wielu dzieci Polskich. Mogą uznać nas po tysiąc kroć winnymi, ale bogini, która przewodniczy odwiecznemu sądowi historii śmiejąc się porwie na strzępy akta oskarżeń oraz wyroki sądowe albowiem w jej oczach nie jesteśmy winni. Jeśli my sami Naziści Polscy wychowamy Naród Polski, dzięki naszej pracy, naszemu staraniu, naszej determinacji, naszemu buntowi, naszej wytrwałości będziemy wychowani jak nasi przodkowie, którym nie uczyniono z Polski prezentu, lecz musieli sami je stworzyć dla siebie. I tak z nowej Polski znów się odrodzi Naród i Ojczyzna mocniejsza niż kiedykolwiek a jesteśmy naszym przodkom tego winni. Nigdy nie będę miał Żydom litości, wszędzie tracą życie dobrzy pełnowartościowi ludzie w więzieniach, w szpitalach psychiatrycznych czy to w Polsce czy to Niemczech czy we Francji, ale Żydzi nigdy się nie kwapią do ponoszenia ofiar trzymając się zawsze z tyłu i tylko pociągają za sznurki, dla tego nie będę miał dla nich litości. Nie sądzę żeby nasi przeciwnicy Żydzi, którzy Się nie dawno ze mnie śmiali – czy dziś nadal się śmieją?, obiecuję jako Wódz Polaków niedługo powitam moją Ojczyznę z emigracji jako Nazista a prawdziwy Nazista wie, co to znaczy, kiedy 100-500-1000 zwłok leżeć będzie obok siebie, umiemy znieść taki widok przezwyciężając chwile ludzkiej słabości i pozostając przy tym przyzwoitymi ludźmi. Dlatego wzywam z emigracji, poszukiwany Międzynarodowym listem gończym za działalność antyżydowską, wzywam Polskich jak i Niemieckich oficerów i żołnierzy Nazistów i Skinheadów do nawiązania kontaktu ze mną. Oto nadszedł czas, którego nie można zlekceważyć we wspólnej walce z Żydem. Wydano dnia 5-09-04 przez samego Fuhrera, czyli Wodza Zdzisława Kozłowskiego z Sokółki na obczyźnie do Narodu Polskiego i wszystkich organizacji podziemnych w Polsce „Bić Żyda - hasło Ten druk jest drukiem ostatecznym Proszę skserować i rozprowadzić jak najszybciej za pomocą Internetu na całą Polskę wraz z płytą i plakatem, to dla Twego dobra i Twej przyszłości, którą Ci dam. PROSZĘ STOSOWAĆ SIĘ DO MYCH POLECEŃ, KTÓRE SĄ WYDANE NA PŁYCIE „POLAKU OBUDŹ SIĘ”. W celu kontaktu Proszę dzwonić pod numer telefonu: 504688602

ODPOWIEDZ

obłąkani wy jacyś

~Ania

2006-02-27 00:53:49

Myślałam że jak się tyle napisałeś to chociaż będzie tam coś mądrego :/ no ale jednak się myliłam. Wiecie co.. największy spisek jaki istnieje na świecie to nie żaden Żydowski tylko wasz-nazistowski ! <gegen nazi> !

ODPOWIEDZ

popieram hitlera z sokolki

~gAclIpqUtHpeVWFO

2006-04-29 07:13:55

pierdolic zydow w dupe jestem 100% nazista a polska to parszywy kraj trzeba go oczyscic

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę