Dodawanie komentarza

Do tematu: RAUS POLEN !!! polactwo won!

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

RAUS POLEN !!! polactwo won!

~Klaus

2010-08-30 16:34:15


   schweinen polacken przyjezdzaja zbieraja truskawki do Nas bo dla Turk za malo euro placimy. Polacken mowi: sehr gut, Herr!
   Polnische Nutte (kurwa) dobra i tania. My lubimy polska kurwa daje dupa. 3 Niemiec i 1 polnische kurwa = dobry film
   Na koniec polacken sczesliwe bo kupi stary 10 lat BMW.
   
   
   Pozdrowienie od Klaus:
   
   Polak pedał,
   Polak buc,
   żyje po to by go tłuc!
   
   Kop polaczka, kop go równo,
   przecież kopiesz tylko gówno!
   
   Polska to jest wioska!
   Wioska typowo ŻYDOWSKA!
   
   Polaczki: won z Europy.
   Polactwo - żydłactwo!
   
   Polska to jest duma żydowska.
   
   Nie spinajcie się tak, PEJSY z waszej polskiej żydowni .
   
   
   RAUS skurwysyn - polacken !!!
   

ODPOWIEDZ

POLAKI ROBAKI ZE SRAKI

~WOLFI20

2011-04-26 23:03:02

Jaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! Polska wypier to gnoje, szmaciarze i tyle!!!!!!!! O jobu!! Zróbcie mi transfuzję krwi, bo mi wstyd, że się w takim gównie urodziłem! Wypierdalam jak najszybciej i jak najdalej od tego smrodu!! Polska kaputt!! Niemcy są zajebiści, oddam za nich życie!! Tam powinienem żyć i o nich walczyć!! Chcę być Niemcem! NIEMCY GÓRĄ!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

polacy-robacy-biedacy

~Jerzy Popiełóżko

2011-12-19 01:29:13

Liczy się to że polaczek jest śmieciem. Dowartościowuje się tym,
   że w Niemczech jest dużo turasów ale sam marzy o mieszkaniu.
   Turas już je ma, ma też upragnione przez polaczka BMW.
   Niemiec ma dom i nowe BMW które polaczek być może kupi
   za 10 lat, najlepiej rozbite...
   Jak mi was żal - polacy-biedacy-robacy...

ODPOWIEDZ

ODPOWIEDŹ

~HER DOKTOR.

2010-09-01 17:17:07

Pig Schnauze YOU GO TO TEST für Idioten , und als für die Beziehungen mit den Juden IDISZ AN DEUTSCHEN kommt.

ODPOWIEDZ

czesc pojebie

~HENRY X

2010-09-10 23:12:40

nie wiem po co takie pierdoly wypisujesz skoro sam jestes polakiem(niemiec by tak dobrze nie napisal,tez wiem ze tak samo jak ja mieszkasz za granica,a moze nawet zbierasz truskawki u niemcow).osobiscie przypuszczam ze masz bardzo niskie samomniemanie albo jestes jedna z tych narzekajacych na wszystko ciot.jednym slowem CHUJ CI W DUPE

ODPOWIEDZ

..zapomniałeś Grunwald???

~yeti

2011-10-21 19:31:37

Nie uczą niemieckiego smrodu w szkołach?Wielki niemiec ha ha ha,95% korzeni żydowsko-tureckich...To nie Nasza wina,że pomagacie żydostwu sprawować władzę w moim kraju i w europie...
   Dowiedz się jak o szwabach mówią we Włoszech nad Gardą i jak was traktują np. wUSA,a później zaczynaj psy wieszać na POLAKACH...Pewnie dostałeś już po mordzie za swoje niemiecko-żydowskie,albo niemiecko-tureckie pochodzenie od moich ZIOMÓW Z POLSKI.
   Pojedź do Verony to popieprzysz sobie szwabice obsrańcu z niemieckim paszportem...AVE POLSKA...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę