Dodawanie komentarza

Do tematu: Żyd też człowiek

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Żyd też człowiek

~Justyna

2007-04-18 11:58:30

Ja nie wiem co Ci żydzi wam zrobili. Przecież mają białą skórę, normalne oczy, a ich religia nie jest gorsza od innych religii. Jeszcze kiedyś pożałujecie tego antysemityzmu. A pozatym byłoby wam miło gdyby ktoś powiedział że pójdziecie z pierwszym dymem albo że was zamorduje pod ścianą kulką w łeb???? Chyba nie. Dlatego zastanówcie sie zanim coś napiszecie. I radze wam bo moja znajoma ma męża który jest rzecznikiem praw mniejszości narodowych. Ludzie: trochę TOLERANCJI.

ODPOWIEDZ

phii ( prychniecie)

~magda

2007-05-06 20:16:51

tak masz racje, tolerancja sie nalzy... ale tak wlaczysz o prawa zydow, maja wlasny kraj niech sie oni tym zajma. A kto wlaczy o nasze prawa ??? jestemy w POLSCE i my POLACY wolaczymy o swoje prawa. NIkt nie kaze im u nas siedziec, trzymamy ich na lancuchach czy jak ? Tak masz racje maja biala skore, ale ja przyznam szczeze wole ciemnoskorych, przynajmniej prywatnie nic do nich nie mam.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę