Dodawanie komentarza

Do tematu: Żydzi mają takie same PRAWA

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Żydzi mają takie same PRAWA

~Justyna

2007-04-19 08:33:49

To właśnie Żydzi, a nie Polacy są narodem wybranym przez Boga. A pozatym Żydzi dużo zrobili dla świata: Henryk Goldszmit (Janusz Korczak) walczył o prawa dziecka, Abraham Jacobi jako pierwszy założył Klinikę Leczenia Chorób Dziecięcych, a także inne rzeczy. Ludzie,Żydzi mają takie same prawa jak wy, to są podmioty a nie przedmioty, normalni i zwyczajni ludzie, którzy zachowują się tak samo jak inni. Tolerancja ludzie, TOLERANCJA.

ODPOWIEDZ

żydzi

~antyżyd

2007-05-07 12:16:35

ty jebnieta suko ty tak myslisz o zydach ty moze sama jestes zydowa zydzi to podludzie ktorzy sie sie wjebali do polski i uwazaja ze to ich kraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. ubekami byli zydzi jesli ogladalas pianiste to wlasnie oficerem gestapo byl zyd....... dupek ktory zdradzal swoj narud ci podludzie sprzedali by wlasna matke to oni gnebia palestynczykow dosc ze sprzedali im kawal ziemi to oni chca wiecej za darmo!!!!!!! i ich gnebia walnieta suko!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Antyżyd?

~Mmmmaatko

2007-05-14 14:02:21

Ty pierdolony ćpunie, ty byś obsrańcu swoja matkesprzedał .Żydzi napewno nikogo nie sprzedają.Ty popatrz na siebie jebnięty Polaku. Wielcy polacy się znaleźli bedziemy bronić kawałek ziemi przed innymi mi to wisi kto tu mieszka wszyscy mają takie samo prawo i nie ważne w co wierzy byle by był dobrym człowiekiem.

ODPOWIEDZ

oj/oj gwałtu

~jarek

2007-05-28 06:22:25

Czy wrogosc Polski do żydow polegała na tym,ze w niektorych miastach polskich mieszkało więcej żydow niz Polakow.Skąd wzieli swoje majątki i kamienice na całych ulicach polskich miast.Z lichwy wybudowali domy i kupowali majątki.i za to szlaluja teraz Polakow i Polske.
   Niech sie przeniosą wszyscy do Izraela, tam czeka na nich dobrobyt.Tam moze sie dowiedzą ile ich zyje dzięki Polakom. jarek

ODPOWIEDZ

Kim ty kurwo jestes

~Mi mi mi chnik

2007-12-21 23:56:19

Nie pouczaj mnie kim byli zydzi bo ja doskonale to wiem - dla mnie nikim!!! Zmieniaja nazwiska na polskie , nie maja swojego kraju , liczy sie dla nich tylko kasa i wladza.Pierdolona mafia koszernych skurwysynow przez ktorych bylo najwiecej wojen na swiecie.Amerykanscy zydzi wspieraja izrael w mordowaniu Palestynczykow do ktorych naleza te ziemie.Pierdol sie jebana koszerna dziwko!!! Wypierdalaj mi z mojego kraju

ODPOWIEDZ

KURWO ZYDOWSKA!!!!!

~XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

2008-02-09 15:08:37

NARÓD WYBRANY PRZEZ BOGA!!!!! SZMATO JEBANA NAWET HITLER BYŁ ŻYDEM TO CO TY MOŻESZ WIEDZIEĆ O ŻYCIU !!!!!!!!! SAMI SIEBIE ROZPIERDALACIE!!!!! SUKA ŻYDOWSKA!!!!!!

ODPOWIEDZ

dobry żyd = martwy żyd

~Polak_mały

2009-06-26 12:20:41

Jak ci kurwo żydowska zajebie ojca, matkę, dzieci i najlepszych przyjaciół tak jak twoi dziadkowie żydzi z UB i żydzi z SB,
   (którzy często wykonywali wyroki śmierci przez zakatowanie, czyli tak długie bicie ręką, nogą, czym popadnie aż do śmierci)
   to wtedy pogadamy o tolerancji skurwiała zaropiała żydowska suko!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę