Dodawanie komentarza

Do tematu: jestescie polepieni

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

jestescie polepieni

~magda

2007-05-06 20:28:53

uwazacie sie za nazistow tak ? POLSKICH nazistow ? TAk tepicie zydow ? JA tez ich za bardzo nie lubie, ale ludzi trzeba tolerowac. Ale wy jestescie polepieni! WYkrzykujecie niemieckie hasla !!! Ludzi ktorzy nas gnebili, zabijali, gnojili wielokrotnie!!!!!! Zastanowcie sie co wy robicie. Kocham POLSKE, ale niemcow nie, za to co nam wyrzadzili. Pomyslcie, jak ktos wspomnial, po czyjej jestescie stronie- polakow- waszych rodakow, ziomkow, czy hitlera- mordercy polskiego narodu bo tak glosnio wykryzkujecie jego hasla i sie zn im bratacie ? Jelsi tak to jak mozna was nazwac POLAKAMI ? wymaczyliscie mordercy, a chytrym juz nie potraficie ?

ODPOWIEDZ

ANTY POLSKA

~wolfi20

2011-04-26 23:55:11

Nie nazywaj wszystkich Nazistów polakami, bo mi się rzygać chce!!! Ja i wielu takich nie przyznajemy sie do takiego gówna!!! Chętnie zmienię sobie krew, bo mi wstyd pisać w dokumentach- narodowość: polska- błeeeeeeeeee niedobrze mi się robi jak muszę to pisać!!! Nie jestem z polski sranej i git!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę