Dodawanie komentarza

Do tematu: Tępić wszystkich nazi!!!!!!!!!

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Tępić wszystkich nazi!!!!!!!!!

~Justyna

2007-06-06 11:01:52

Wiecie co, śmiesza mnie wasze opinie. Jesteście jak Hitler (a on był niezrównoważony psychicznie). Nie wiem, co sądzić o tak dziecinnych opiniach, jak wasze. Ludzie, NAZISTÓW już nie ma. Już ich wytępili po II wojnie światowej. Teraz są tylko pseudonaziści, czyli ludzie którzy udają nazistów. Hitler to tchórz, sam powinien się usunąc, a nie Żydów. Oni mu nic nie zrobili i wam tez nie!!!!! I oni nie mją brudnej krwi (jak wszyscy myślicie): bo nie można być brudnej krwi, tylko czystejk krwi albo półkrwi. Aha, większość ludzi ma przodków żydowskiego pochodzenia - więc nie udawajcie takich wielkich Panów tego świata. Powtarzam: ŻYDZI TEZ SĄ LUDŹMI.

ODPOWIEDZ

Tępić wszystkich nazi!

~Anne

2007-06-10 06:55:51

Masz racje, Żydzi to tacy sami ludzie jak Polacy czy Niemcy, a poza tym, to że prawie każdy masz przodków żydoweskiego pochodzenia, też jest szczerą prawdą. Oni też są niezrównoważeni psychicznie (co widac po ich poglądach i postach), dlatego nie widza tego odchyłu od normalności w Hitlerze. Do wszystkich nazistów: LECZCIE SIĘ U LEKARZY PSYCHIATRÓW!!!!

ODPOWIEDZ

Tępić wszystkich nazi!

~Anne

2007-06-10 07:03:04

Oni też są niezrównoważeni psychicznie - to dotyczy oczywiście nazistów, a nie Żydów.

ODPOWIEDZ

Tępić wszystkich nazi!!!!!!!!!

~DARIA88

2008-04-07 16:08:21

KURWA TEPIC TO MOGE JA CIEBIE!! MASZ COS DO NAZISTÓW?? BO JA MAM DO ŻYDÓW! I NIKT TEGO NIE ZMIENI! A TY KURWA JAK MASZ TAK PIERDOLIC BEZ SENSU TO LEPIEJ WCALE SIE NIE WYPOWIADAJ! JA MAM TAKIE POGLĄDY I NIE MÓW MI TU KURWA NAWET ZEBY TĘPIC NAZISTÓW! NAZISCIE TO ORMALNI BIALI LUDZIE A ZYDZI TO BANDA NIR DOJEBANYCH BRUDASÓW I HAMÓW! OD ZYDÓW SMIERDZI! ONI NAWET NIE POTRAFIĄ SIE ZACHOWAC! KOŁO ZYDA NIE DA SIE NAWET PRZEJSC! ADOLF WRÓC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

SPIERDALĆ SEMITY!!!

~WOLFI20

2011-04-26 23:16:29

Wont od Nazistów ścierwo żydowskie!!!!!!!!!!! Wytępię to chętnie ciebie skurwiały czopie żydowski!!! Przywróćmy SS!!! Z nimi trza zrobić szybki porządek, bo inaczej my będziemy musieli przed żydostwem klękać, to WSTYD I HAŃBA BO DAJEMY SIĘ TAK GNOIĆ! Koniec tego, teraz MY będziemy pluć w wasze żydziorowe mordy!!! JUDE KAPUTT!!!!!

ODPOWIEDZ

Tępić wszystkich nazi

~antynazi

2013-07-08 16:10:39

naziści do gazu .podoba wam się taki slogan .pewnie tak...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę