Dodawanie komentarza

Do tematu: Oto co powiedział 18 o Polak.

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Oto co powiedział 18 o Polak.

~Justyna

2007-07-11 08:17:43

Oto co powiedział Hitler o m.in. o Polakach:
   Nie mów mi o Słowianach! - zezłościł się. - To barbarzyńcy, którzy nie potrafią sami sobą rządzić! Rosjanie nigdy nie byliby wielkim narodem, gdyby nie Niemcy! To nasza krew spowodowała, że stali się mocarstwem! Bez naszych przywódców byliby niczym! Podobnie Polacy. Tak byli zazdrośni, że na swych królów wybierali przede wszystkim przedstawicieli innych narodów. Czesi? Toż to prawdziwi Niemcy, tylko ze słowiańską mową! Pozostali Słowianie albo nic nie znaczyli, albo też byli hałastrą na usługach innych narodów.
   - Po części jestem Polakiem i takie twoje porównanie sprawiło mi przykrość.
   - Zdecyduj więc się, kim wreszcie jesteś! Żydem, czy Polakiem!
   
   Nadal go wielbicie????????????

ODPOWIEDZ

Oto co powiedział 18 o Polak.

~Justyna

2007-07-19 06:39:57

Aha, wasz upośledzony Hitlerek to własność Stalina. On się nie umiał bronic przed wodzem Józefem Stalinem.

ODPOWIEDZ

Polscy naziści i pogromy Żydów

~Ignac

2007-08-12 09:58:46

hitler chuj, żydzi chuje, ruskie chuje, komuna chuje. Wszystko dookoła czuć chujem. Ludziom chuj patrzy z oczu.

ODPOWIEDZ

do justysi

~karl

2008-03-25 17:03:10

Nawiązując do tego co napisałas to dlaczego ta wypowiedz hitlera nie dotyczyła np; Rumunów czy węgrow? Przeciez to tez sa kraje slowianskie. Odpowiedz jest bardzo prosta, mianowicie te kraje byly zwiazane sojuszem z niemcami. polacy tez mieli taka mozliwosc bo niemcy proponowali nam sojusz, ale nasz rzad odzrucil go i to kilkakrotnie. Gdybysmy go przyjeli historia byla by napewno calkiem inna a i ta wypowiedz hitlera ktora przytoczylas pewnie niedotyczyla by nas.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę