Dodawanie komentarza

Do tematu: HEIL HITLER !! !! !! !!

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

HEIL HITLER !! !! !! !!

~Sekstus Empiryk

2005-09-30 16:00:03

JESTEM I BEDE NAZISTA !!!NIE MA MIEJSCA NA INNE RAZY NA NASZEJ ZIEMI!!!HITLER ZAATAKOWAL POLSKE BO BYLO W NIEJ NAJWIECEJ ZYDOW!!!W TEJ CHWILI JEST NAM POTRZEBNY TAKI KTOS JAK HITLER JAKO GLOWA PANSTWA!!!ZROBILBY CZYSTKE RASOWA BO BRUDASY SIE ZA BARDZO PANOSZA I MORDUJA I KRADNA NA NASZEJ ZIEMI A WYPAD DO RUMUNI !!!SIEGH HEIL!!

ODPOWIEDZ

ŚWIĘTA RACJA !! !! !!

~fatty

2005-10-02 15:37:36

PODZIELAM ZDANIE ALAMO MA ZPEŁNĄ RACJĘ, POWINNO SIE WYTĘPIĆ JECHOSTWO, ŻYDOWSTWO I MODLISZKÓW!! ADOLF NIE BYŁ GŁUPI MIAŁ ŁEB NA KARKU!! SIEG HEIL!!

ODPOWIEDZ

WAFFEN SS

~olo

2005-10-06 08:02:26

TAK KURWA JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA PRZYDAŁBY SIĘ TAKI WÓDZ W POLSCE ŻEBY ZROBIŁ PORZĄDEK Z TYMI JEBANYMI JEHOWCAMI LAZA SMIECIE KUREWSKIE PO DOMACH I NAMAWIAJA.ZAPROSILEM OSTATNIO TAKA NA ROZMOWE I BEZCZELNIE WYJALEM Z LODOWKI PETKO KASZANKI I ZROBILEM JEJ KANAPKE!!!JAK POWIEDZIALA ZE NIECHCE TO SIE WKURWILEM I WYJEBALEM JA Z DOMU !!A U ZYDOW WKURWIAJA MNIE TE PEDALSKIE PEJSY!!I TO ZE SPRZEDALI CHRYSTUSA ZA PIENIADZE !!!CHUJ IM W DUPE BRUDASOM!! HEIL MEIN FUHRER!!!!

ODPOWIEDZ

odpowiedz

~oaTTYSfw

2005-11-20 14:44:50

dokładnie sie zgadzam z wami tak powino byc niedługo na ulicach bedę gangi rumównu i nasze dzieci nie bedę mogły sie normalnie bawci trzba dbac o nasze panstwo póki jeszcze coś zniego jest !! 88

ODPOWIEDZ

Co wy piszecie???

~NbzgovStcBKJ

2005-11-21 12:08:51

Wasza nienawis do zydow nie jest uzasadnona...(moim zdaniem) To jest ich religia... Przeciez zyd to taki sam człowiek jak my tylko innej wiary czy do muzumanow tez taka nienawisc czujecie?? Ale to ze popieracie hitlera to juz kompletnie mnie obuzyło!!! on nie zabijał i meczył tylko zydow ale i nas Polaków!! Naszych dziadow i pradziadow!!! A wiecie co jest najgorsze?? to ze Hitler miał kompleks bo jego matka była zydowka wiec on tez był zydem a to co on zrobił to był mord na ludzkosci ile niewinnych ludzi zgineło?? ile rodzin przez niego zostało zabitych niewinne małe dzieci były pieskami doswiadczalnymi dla ss-manów czy to jest według was dobre?? tego by chciał Chrystus??? NIE!!!!!

ODPOWIEDZ

Co wy Mowicie??

~etqfCbmqYQv

2005-11-21 12:44:04

Nazizm to:Chore wymysły garstki ludzi, które znalzły niespodziewanie duży oddźwięk w społeczeństwie, a następnie stały się zbrodniczą doktryną państwa.
   

ODPOWIEDZ

Co wy Mowicie??

~wjyhGizhZrhF

2005-11-21 13:01:15

Nazizm to:Chore wymysły garstki ludzi, które znalzły niespodziewanie duży oddźwięk w społeczeństwie, a następnie stały się zbrodniczą doktryną państwa.
   

ODPOWIEDZ

Co wy piszecie??

~RagnEdGBuaZLAlrmpp

2005-11-22 01:44:01

Ja nie rozumiem najpier nawiazujecie do religi a potem do Hitlera ten kto choc troche zna Histore to wie ze Hitler był ateistycznym idealista w obozach hitlerowskich zabijali tych ktozy sie moglili gazowali i mordowali ksiezy zakonnice ponizali gwałcili i takze zabijali male dzieci nie miejacych szanas przezyc ladowali do krematoriow... w obozie Rawesbrick kobiety w ciazy byly poddawane eksperymentom po ktorych tracily jeszcze nie narodzone dzieci i to jest wedlog was dobre a wiecie co jest najgorsze ze to nie tylko zydzi ale polacy francuzi i inne narodowosci europejskie CZY TO JEST DOBRA IDEOLOGIA HITLERA?!?!?!

ODPOWIEDZ

wg mnie

~wKZDliAxPkA

2005-11-27 02:47:27

kto potepia poczynania hitlera to nie zapyta sojego dziadka albo babki jak bylo przed wojna!!! tak sie daobrze sklada ze mieszkam w oświęcimiu i wiem co dzialo sie w tym miescie przed wojna!!! Polacy gdzy szli to sklepu zaraz banda cyganow przylatywala i zaczynali żebarac a jak sie im czegos nie dalo to zwoływali kolegow i juz nie bylo tak wesolo!!!! Polacy byli obcy we wlasnym mieście!!!! czy to jest kurwaa normalne - NIE! jak ktos mi nie wqierzy to niech poszuka jakis materialow jak wygladalo żeycie oświecimia przed wojna. moze zaprzecze sam sobie ale nie popieram do konca poczynan hitlera... na jego miejscy wzialbym calo to zydowsko-cyganskie towarzystwo i wywiozl gdzies na wyspy owcze że sie tam sami rozmnazali sie żeyli w spokoju nikomu nie przeszxkadzając!!! poco ich odrazu zabijac ale cos z nimi trzeba bylo zrobic!!

ODPOWIEDZ

popieram kolege

~gDQbXGmzQvSphVCnoQ

2005-11-30 15:36:09

to swieta prawda zyd cygan i inne kurwa smieci zatrowaja i niszcza nie swoj kraj a my sie ich boimy!!!!!zbierzcie sie narodzie polski i do cholery nie dajmy sie ponizac we wlasnym kraju!!!!po czesci popieram Hitlera ale nie odrazu mordowac wpierdal i won z kraju na pustynie!!!! a ta pizda anty nazistka niech se wezmie do domku zydkow i rumunkow i cygankow jak ich tak broni ciekawe czy ma dzieci pomysl kobito o tym ze my polacy boimy sie obcych we wlasnym kraju a jak kochasz tak tych brudasow to wypad razem z nimi!!!!!

ODPOWIEDZ

pomyśl

~YAyNRmtUmC

2005-12-06 14:05:43

Chociaż sam jakoś nie przepadam za Żydami to uważam, że nie należy ich tępić. Uważam natomiast, że tępić należy każdych ludzi, którzy są odpowiedzialni za czyjeś nieszczęście i którzy bogacą się nieszczęściem innych. Ale najpierw należy im dać szanse poprawy. Natomiast z całym szacunkiem dla USA, ale nienawidzę ich obecnego prezydenta za jego przekręty i zachowanie aroganckie. Jeśli już trza kogoś lać to nie słabych, lecz chamskich. Wogóle można by grubą książkę napisać na ten temat. I trzeba wiedzieć co jest dobre a co złe a także pamiętać. Że bogactw do grobu nie zabierzemy a to, że nam lepiej czy gorzej zagrają to mało ważne. Pozdrawiam wszystkich i przemyślcie to sobie.

ODPOWIEDZ

Żydzi won

~IkEYNSfAElgILJilM

2005-12-08 11:56:53

Jude raus i nic poza tym! Polska dla Polaków! Inne rasy do siebie! Nie chcę by po mojej ziemi chodził jakis inny, żółtek, czy inny! WPWW powie Ci wszystko człowieku. Człowiek człowiekowi nie równy!

ODPOWIEDZ

HITLER IS DEAD

~OiLDpIdzRbyMXSZ

2005-12-10 03:02:16

Ajebać nazistów ja usiebie wszyustkich wytepiłem co wy ludzie w tym widzicie polska dla polaków guwno prawda to nie jest kraj dla mnie to jest miejsce w kturym każdy może mieszkać a młodzież wszechpolska powinna odejśc jak najszybciej bo bedzie zle z nimi

ODPOWIEDZ

ale ty kurwa twardy punol

~mSJHxZGxTSJ

2005-12-16 08:47:08

wiesz co punkowcu pierdol sie wytempiles chyba komorki w swoim muzgu butaprenem .!! !! !! !! !! !!
   jak ci nie pasuje to wypad z polski brudasie!!!
   

ODPOWIEDZ

jestem Niemcem

~upPmksJaYBPk

2006-01-15 12:00:07

Jestem Niemcem i uważam że powinno się wytłuc Polaczków jak najgorszą zarazę. Skoro jesteście tacy dla Żydów to i my dla was będziemy tacy! Nadejdzie taka pora kiedy moi rodacy z Zachodu ruszą na was i was wszystkich zagazuja i z mapy świata znikną parszywi Polacy! Wytłuczemy polską zarazę tak jak to nam przykazał, uwielbiany zresztą przez was, nasz Fuehrer, Adolf Hitler! Deutschland ueber alles!!! Sieg Heil!!!

ODPOWIEDZ

jestes niemcem??

~Mccaughey

2006-01-20 06:42:22

kurwa nie nawidze ani niemcow ani zydow ale ich nie neguje!!!hitler to pojebaniec jakby byl taki zajebisty to by wygral wojne!!!a ty nie strasz ze rusza z zachody ....co ty gadasz???chyba cie dziadek twoj ktory byl w gestapo wydymal w kolysce!!!

ODPOWIEDZ

zgadzam sie!!!!!!

~Ruscy

2006-01-24 11:55:33

PIERDOLIC CZARNYCH JEBANYCH AFRYKANSKICH NIEWOLNIKÓW KTURZY TERAZ PRZELICZAJA PIENIADZE NA KG,I ZYDÓW KTURZY KRADANA I RABUJA W NASZYM KRAJU NAZIZM MUSI POWRUCIC

ODPOWIEDZ

Nienawiść

~Ciekawe

2006-02-19 12:34:10

Wy jesteście pożądnie walnięci!!! Na kogo wy nażekacie, na świadków Jehowa! a, co oni wam złego robią ? Widać do was niedociera pokojowe podejście, obca jest wam tolerancja, wam jest potrzebny, ktoś, kto porządnie jebie was po mordzie i może już niedługo ktoś taki się znajdzie, może nawet ktoś taki jak hamas, a jest to bardzo zawzięty naród i może właśnie wtedy debile przypomnicie sobie, co to znaczy człowieczeństwo, a jak do was nie dociera taka argumentacja, to mam prośbę zabijcie wasze matki, żeby nie musiały płakać nad takimi człekopodobnymi synaqmi, których urodziły w miłości i dla miłości, a kim się stają.........?

ODPOWIEDZ

! ! ! HITLER Z SOKÓŁKI ! ! !

~praktyk

2006-03-26 12:29:00

Jesli chcecie Przemowienie Zdzisława Kozłowskiego ( Hitlera z Sokółki ) proszę pisać pod nr GG 6934234

ODPOWIEDZ

sad

~matka lunatyczki

2006-04-04 13:08:46

Moim zdaniem to przez żydów jezus nieżyje to oni się odwcdzięczają za to że Polacy ich kryli jakimiś piniędzmi niewiadomo z kąd

ODPOWIEDZ

eksterminacja zydow

~Hihihihi

2006-04-30 05:46:51

hitler pokazal nam droge jaka my polacy musimy dokonczyc oczyscic polski narod z scierwa my nazisci musimy zebrac sie zalozyc partie i konczyc dzielo hitlera bo kazdy ma swoj kraj i powinien w nim siedziec
   

ODPOWIEDZ

Prawda

~Hans

2006-04-30 13:43:23

Polska naszym krajem, naszym domem! A w domu jest miejsce tylko dla domowników, nie ma go zatem dla ścierwa, które niczym kundel udaje przyjaciela, a za plecami wbija nóż w plecy. Uważam, że jako polacy zasługujemy na lepszy byt na naszej Ojczystej Ziemi! Mamy prawo do podejmowania decyzji mających na celu dobro naszego państwa a tym samym jego obywateli. Mamy prawo do wyrzucenia za granice naszego kraju tych którzy nie zasługują mieć obywatelstwa Polskiego. To nasz kraj i nasza ojczyzna i tylko my mamy prawo do rządzenia w nim. Uważam, że nadszedł już czas do zmian, które pociągnął za sobą szereg wydarzeń mających na celu doprowadzenie kraju do całkowitej reformacji!
   
   Gott mit Uns a jeżeli tak to któż przeciwko nam !

ODPOWIEDZ

Heil Hitler !!!

~Volksdeutsch

2006-05-12 10:11:42

Heil Hitler !!!
   Nianawidzę żydów i wierzę, że gdy tylko na nowo powstanie III Rzesza, znajdzie się wódz, który ich ostatecznie wytępi. Narodowy socjalizm jest słuszną ideologią.
   Heil Hitler !!!

ODPOWIEDZ

do nazistów

~antynazi

2006-06-02 04:41:42

Was pseudo nazistów hitler by pierwszych zagazował. Boicie się cyganów czy żydów, to jesteście sami sobie winni. Trzeba umieć z nimi żyć a nie ich mordować. Macie szczęście że wogóle żyjecie bo przypadkiem jakiś głupi hitlerowiec nie wymordował waszych dziadków i babek. Jak chcecie czystej rasy to se pojedźcie do wschodniego berlina, tam naziści i skiny wam chetnie pokażą pałami i nożami co to jest nazizm. Ja nie jestem sam za tym żeby w naszym kraju na każdej ulicy było więciej obcokrajowców niż nas ale to już polityka emigracyjna załatwi. Niemcy błąd popełnili wpuszczając po wojnie do siebie tanią siłe roboczą z turcji i teraz na ulicach jest wiecej turków niz niemców. Bo turek ma przecietnie 4 dzieci a niemiec już tylko 1 dziecko i 2 psy i kota.
   Pozdrawiam antynazistów i potempiam nazistów

ODPOWIEDZ

nic do was nie mam

~neutralny

2006-06-06 10:17:14

Nic do nazistów nie mam za żydami nie przepadam ale nie rozumiem dla czego bijecie dredziazy skoro są zwyklymi polakami juz kilka razy zostalem zaczepiony przez bande łysych panów z szelkami na wieszchu . JA NIC WAM NIE ZAWINILEM

ODPOWIEDZ

Od SercA!!

~Nazi

2006-06-15 05:07:56

Wiadomość do Niemczyka: jesteś takim niemcem jak z kozi dupy mocherowy beret, uważam żę powinniśmy się zjednoczyć z całą Europą i ruszyć do walki przeciwko obcym a nie pierniczyć bzdury o napaści rodaków- Niemców. Razem z działamy wiele a jak ci się coś nie podoba i będziesz agresorem jadąc na wschodni front to uważaj bo tory przez Polskę są długie i pociąg może się wykoleić. Zastanów się gdzie się potem schowasz!

ODPOWIEDZ

religia

~Wolf $$

2006-06-21 03:01:24

Hitler zabijał żydów bo byli jak mrówki zabierali chleb niemieckim dziecią.Mówi się że żyd zawsze się wyręcza innymi bo sam nie potrafi.To plemie straceniców już nie żyje to kwestja czasu kiedy zobaczymy panistwo wolne.Wolne czyli takie które nie akceptuje żadnej religi żadnych pedałów,lezbijek i innego ludzkiego ścierwa.To jest moje zdanie> Hali!

ODPOWIEDZ

religia

~Wolf $$

2006-06-21 03:06:28

Hitler zabijał żydów bo byli jak mrówki zabierali chleb niemieckim dziecią.Mówi się że żyd zawsze się wyręcza innymi bo sam nie potrafi.To plemie straceniców już nie żyje to kwestja czasu kiedy zobaczymy panistwo wolne.Wolne czyli takie które nie akceptuje żadnej religi żadnych pedałów,lezbijek i innego ludzkiego ścierwa.To jest moje zdanie> Hali!

ODPOWIEDZ

Głupcy!!

~Anty-nazistka

2006-06-22 12:56:36

Wolf $$: Dla twojej ograniczonej wiedzy!!! Wiekszosc poetow pisarzy ktorym nie dorastasz do odcisków u nóg BYŁO POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pogódzcie sie z tym!!!!!!!! Hitler był nie wykształconym idiotą!!!! za ktorym poszła grupa jeszcze głupszych od niego!!!!!!!! Nazizm to choroba. Nazisciprzepełnieni sa agresja i nienawiscia a wieecie czemu??? Bo kurwa całe społeczeństwo ich odrzuciło!!!! Ostatnio szłam ulica i zauwazyłam skinheda z szelkami typowy nazisat szedł skulony pod sciana!!!!!! Podeszłam do niego jebnełam mu w ryj i splunełam!!!!!!!! tak sie wydygał ze przepraszał ze zyje!!!!!! Tchóze jestescie i ten wasz nowy furer z sokołki uciekl za granice bo sie boi sprawiedliwosci ze go wsadza!!!!!!!!!!! gdyby nazizm byl dobry to kazdy by go popierał a nie tylko banda łysoli majacych pstro w głowie!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

HEIL HITLER !! !! !! !!

~Bukol88

2006-07-21 14:43:31

W 1938 była piosenka niemiecka chodź polaku walcz w czwartym żędzie by walczyć z Żydowskim antychrystem... a więc jak Firer zaplanował grilla wydał na to mnóstwo pieniondzorów a stek mu pitnoł do Polski a więc poszedł za stekiem i upiekł to tu, bo mu się nie chciało do Niemiec wracać... bo zgłodniał, a z drugiego rusztu mięso pitło do Rosji itd. Pozdrawiam kto idzie na grilla do Izraela???

ODPOWIEDZ

MEIN TEIL

~DECISIEVE

2006-09-07 10:50:44

żyd jest twoim przyjacielem dopóki może cie eksploatować dopóki jesteś mu potrzebny pózniej wbije Ci nóż w plecy tak jak najgorszy zdrajca mam na to z życia wziete dowody i niech żaden śmiec mi nie mówi że żydzi to cywilizowany naród czy jak każdy inny!
   ŻYD nie POLAK!

ODPOWIEDZ

Stwierdzenie

~Misjonarz z Berlina

2007-01-13 12:35:15

Święta prawda! Hitler to wódz !
   Polacy! Musimy razem solidarnie walczyc z żydami o swoje ! a nie kłucic sie o drobne różnice
   nie możemy byc podatni i manipulowani przez żydów dlatego zastanówcie się po czyjej stronie stoicie? czy tych izraelskich nacjonalistów czy też komunistów? czy po naszej nazistów?
    Misjonarz z Berlina

ODPOWIEDZ

HEIL HITLER !! !! !! !!

~pierdole_niemców

2007-10-02 09:31:12

pierdoleni nazisci jebane cwele ,co kurwa te jebane szkopyh rozstrzeliwali ludzi nawet niebedacymi żydami,skurwysyny dobrze ze ta kurwa zdechła brudas jebany nawet jesli bbedzie jakis wódz to panstwa europejski szybko zrobia z tym porzadek ,a USA nam pomożes jesli to nie wystarczy to bedzie walka zbrojna,beda zamachy na takich cweli jak wy zobaczycie co to jest terroryści!!!!!!!!!!!!!!!!Niemcy to haksory,zrobią wszystko zeby was(nas Polaków)oszukać
   jenać niemców i zajebać im steama Razem

ODPOWIEDZ

Rob

~Rob

2007-10-26 04:30:40

Ordnung Muss Sein!

ODPOWIEDZ

ŻYDY TO ŚMIECI!!!!!!!!!

~AMSTER

2007-12-28 22:03:08

ŻYD ZAWSZE BĘDZIE NĘDZNYM ŚMIECIEM KTÓRY ŁADNIE SIĘ UŚMIECHA I KŁANIA SIĘ W PAS ŻEBY UZYSKAĆ ZAMIERZONY CEL,JEST TO OPINIA STARSZYCH PRZEDWOJENNYCH LUDZI, POPIERAM TO W 100%. WALKA MUSI BYĆ JESZCZE WIĘKSZA ZEBY SIĘ NIE ROZŁAZIŁO PLUGASTWO! PCHAJĄ SIĘ KURWY NA STOŁKI ŻEBY MIEĆ WŁADZE,ZA KAŻDĄ CENĘ WIDAĆ TO W NASZYM JEBANYM SEJMIE. DOBRY ŻYD TO MARTWY ŻYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AMENO

ODPOWIEDZ

prawda

~patriota heil hitler

2008-02-16 19:37:13

zgadzam sie z alamo i wszystkimi madrymi ludzmi ztdz powinni zginac powinni sami sie wytepic jak robactwo my rasa panow nie powinnismy zawracac sobie glowy smieciami zydzi raus heil hitler.

ODPOWIEDZ

litości....

~zuzia

2008-02-20 18:37:38

o boże, polacy są naprawdę tacy głupi? na to wychodzi
   nie da się tych kretyństw skomentować

ODPOWIEDZ

Prawie

~Kinga.P

2008-05-06 17:39:08

Dla mnie Hitler jest mordercą.Wszyscy na tej ziemi są tacy sami nie ma gorszych ani lepszych wszyscy są tacy sami.Hitler pewnie się smaży w piekle i się bardzo ciesze,jak czytałam książki i nawet oglądałam filmy to nie mogłam patrzeć sie na to jak on zabijał tych biednych ludzi i nawet małe dzieci.NIENAWIDZĘ GO
   czekam na odpowiedz pa

ODPOWIEDZ

b

~kkk ż.ż.ż

2008-05-11 14:01:44

polska utrzymała się dzięki żydom, gdyby nie oni to polska była by niczym bo żyd pracował i harował a polak przepijał...żydzi są uważani za jeden z mądrzejszych narodów na świecie....

ODPOWIEDZ

rozwagi

~U-deth

2008-06-03 19:43:20

Stwierdzenie iż Żydzi Polske zbudowali jest nie poważne. A jak ktoś by mi powiedział to prosto w oczy to wbił bym mu morde desentam w dupsko. 88

ODPOWIEDZ

1

~jebac propagand nazi

2008-06-06 17:48:47

Jebać WAS PIEPRZONE POLACZKI, Z NICKAMI HITLER ITP ITD.
   SZCZE NA WAS KURWY PIEPRZONE CIEPŁYM MOCZEM, SKURWIELU ALAMO JESTEŚ PIEPRZONĄ GEJSZĄ JAK CI SIE PODOBA TAK HITLER TO MU CIĄGNIJ JEBANA KURWO. JEBAĆ CIE SZMATO, I CO KURWOOO, DO SMIECHU CI TAK SIE KURWA WOZISZ BO TO FORUM JEST ANONIMOWE A TAK W RZECZYWISTOSCI PIERDOLONY KUTASIE CWELU JEBANY FIUTO-RYJU LACHOCIĄGU DWUGLOWY BYŚ NAWET NIE WYSKOCZYL Z TAKIM TEKSTEM I WIESZ CO SKOROS TAKI KOZAK DAWAJ PODBIJ DO MNIE KURWWOOO CWALINO JEBAĆKU Z KROPKĄ POD UCHEM.

ODPOWIEDZ

Tolerancja.

~Japońska.

2008-08-25 18:33:51

Wiecie co to tolerancja.? Tu nie chodzi o akceptację, tylko o uszanowanie czyichś poglądów, zachowań, cech ludzkich i samych ludzi, choć ich się nie lubi. Hitler był tyranem z obsesją na punkcie Żydów. Bał się ich.? Może. To nie był jego prywatny problem. Rozszerzył go na skalę światową, a inni jeszcze go poparli. Obrażacie i gardzicie innymi, patrząc na ich błędy i występki, a swoich nie zauważacie. Człowiek człowiekowi równy i niech tak pozostnie.

ODPOWIEDZ

Anty-Hitler!

~kamcia

2008-11-21 20:48:42

Anty-Nazistka popieram Cię Hitler był straszny i bez serca mówiono że gdy sie urodził urodziło sie z nim zło!!tyle ile wymordował niewinnych ludzi................to bym go powiesiła!!!!!

ODPOWIEDZ

hmm

~kama

2008-11-21 20:54:59

wszyscy jesteśmy rodziną ja ty on ona i Żydzi nie zabijaj własnego brata!!

ODPOWIEDZ

qawe

~dywew

2008-12-13 14:02:45

wewt ew weweeeee ew we
   

ODPOWIEDZ

Do smiesznych nazi-polaczków

~69 wro

2009-01-16 17:46:43

Jest nas trochę i zawsze będziemy naprawiac takich cwelików whitepowerków jak Wy...Ch..jki które tu piszą o adolfiku zawsze we Wrocku dostają w pierdol, nawet od narodowców. Suma sumarum my także naprawiamy narodowców bo nam nie pasują ich błędne przekonania i pedalskie ciągotki. OJ dla Wrocka - poparcie dla ANTIFA

ODPOWIEDZ

hitler to fagas

~ja

2009-01-30 16:00:01

nie cierbie niemcow prze hitler jak bym zyl w tamtych czasch i by spotkal tego kozaka to bym go torturowal 2 lata po kazdym centymetrze jego ciala i bym karmil go wlasnym guwnem ktore by mu wychodzilo z dupy z bolu jestec cwelem jak hitler jak co ci sie nie podoba do zydow to masz problem by cie tylko dorwal to bys mial ciezko .....

ODPOWIEDZ

radoMiak

~PAWEL

2009-02-28 01:17:49

JEBAc WAS KURWY i HitleRA

ODPOWIEDZ

W jakim ja kraju żyje?!

~Evil_Poo

2009-03-20 10:46:50

Ludzie, czy was wszystkich pojebało?! Jak możecie wielbić kogoś który chciał wytępić Polaków na równi żydami? Tak wielka niewdzięczności ze strony Polaka wobec swoich przodków wręcz poraża. Teraz to pewnie wasi dziadkowie przewracają się w grobach. Że za kraj który walczyli z nazistami, żyją takie śmiecie jak wy którzy w dupie to wszystko mają i wielbią największego psychola 20 wieku (no może Stalin był bardziej popieprzony no ale nie o nim mowa). A co wy macie do żydów? Że zabili Jezusa?! No czy was tramwaj potrącił? Przecież śmierć Jezusa była z góry za planowana (z góry czyli przez tego ważnego na górze :)). To chyba najbardziej idiotyczne wytłumaczenie. Że umieją się dorobić? A bo oni nie są takimi leniwymi pierdołami, które dupska do roboty ruszyć nie chcą. Gdybyście byli choć w połowie tak pracowici jak oni to byście też mogli się dorobić. Ale nie, dla większości z (chodzi tu o tych neonazistów) was priorytet to życia z dnia na dzień zastanawiając się czym by się najebać pod klatką. Jedynymi ludźmi których trzeba by wybić to takie smrody jak wy, którzy rozsiewają nienawiść wśród ludzi.
   Co do Rumunów i Cyganów... Tu macie racje trzeba ich jak nie wytępić to deportować. Nie to żebym miał coś do ich kultury, ale to śmierdzące darmozjady, żyjące na sucie Państwa a do tego są niebezpieczni dla reszty społeczeństwa (jak miałem 8 lat to mnie banda cyganów napadła!!!)

ODPOWIEDZ

Sieg Heil !

~White Boy 88

2009-04-13 22:53:24

tylko Biała Polska cała ! wytepic pedalstwo , zydostwo i wszystko co zanieczyszcza nasz kraj ! do azu ! oby jak najszybciej znalazl sie Poslki Hitler ktory zrobi z tym pozadek !

ODPOWIEDZ

hitler

~hitler

2009-06-06 10:59:56

tak czytam waszom tresc co pisaliscie o hitleze yo nie macie zielonego pojecia piszecie o zydah ze zalewajom swiat a polacy nie to jest dopiero narut ze jeden drugiego okrada za granicom polak polaka zadnyh zasat a romowie aydzi rosjanie araby sie razem caymiom i szanujom tylko polacy to wstyt pszynoszom wszystkim do dupy whodzom bez wazeliny a t jak popierasz hitlera to jestes debil bo nieznasz sie na histori

ODPOWIEDZ

żałosne naźistowskie świnie

~Polka

2009-08-04 23:45:44

Żal mi was za taką niewiedze i nieznajomość historii! W głowach wam się pierdoli i tyle...
   Głupi jest ten kto popiera Hitlera, pedofila, narkomana i zakompleksionego żądnego władzy pół żydowskiego psychopatę! Nic dziwnego ze Hitler miał nie po kolei w głowie w końcu związek jego rodziców był w pewnym stopniu kazirodczy, Z resztą On jak i jego ojciec również miał pedofilskie zapędy. Zabił tak wielu naszych rodaków ze aż wstyd mi ze go popieracie...
   Nie szanował nikogo nawet swoich rodaków którzy mieli inne poglądy Ci którzy nie chcieli walczyć skazywani byli na obozy pracy. nienawidzę nazistów

ODPOWIEDZ

Prawda

~Pokojowy

2011-11-22 16:59:38

A prawda jest taka,że sami rozwaliliśmy i oddaliśmy ten kraj. A wszystko zaczęło sięod szlachty,która sprzedawała terytoria w Polsce przez co utracaliśmy ten kraj aż doszło do jego rozpadu.
   A Naziści to banda niewyrzytych ludzi,którzy pragnęli świata.
   Wgl czemu nie nawidzicie Żydów ?
   Co Oni wam zrobili?
   NIC !
   Po prostu szukacie ideałów do,których moglibyście się przypasować...
   A co jakbyście wy byli Żydami i byli poniżani ?
   Już nie byłoby tak wesoło :)
   Także proszę o jakieś opanowanie i wyniesienie z mojej opini jakichś wniosków
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Jebać Was Szwaby!

~Anty_Nazi

2009-10-13 15:57:51

Alamo ty pierdolona szwabko, o włosach blond zgniłej kukurydzy jak cie pierdolnę to ci się serią z PPSH odbije.Kurwo jebać cb i te całe wasze nazistowskie niemcy! Jebać Komunistów choć, jestem im wdzięczny za wytępienie tego hitlerowskiego ścierwa z całej Europy i ze świata! Jestem Polakiem i jestem z tego dumny!!! a cb kurwo bym zagazował ale tak zeby cie niezabić tylko żebyś cierpiała a potem wpierdolił bym cie do pieca żebyś się spaliła żywcem! tak kurwa trza jechać z rasistowskimi synami peta i pojary. Polska Na Zawsze!!! Niech Żyje Demokracja!!!!
   
   
   Jak Bym Złapał takiego skurwysyna to bym sprawił ze ma 100 żyć, i wziąłbym piłę motorową i bym go ciachał,palił żywcem strzelał bym go kurwa wysadził C4, czy innym gównem. a jak to by była suka to bym ja gwałcił bił kurwa.... nie wiem nie jestem nazistowskim sadysta i nie umiem wyrządzać takiej krzywdy... jak hitler i jego warchlaki. Tępić niemieckie kurestwo!!!

ODPOWIEDZ

hail hitler

~romek combat18

2010-01-19 14:57:27

Wszystkich żydów powinno się wytępić
   Sieg Heil !!!
   Sieg Hail !!!
   Sieg Hail !!!

ODPOWIEDZ

jebac tego kurwę deutsche

~kibol

2010-02-02 23:02:37

ty szwabska parówo,waliłem twoją szwabską matkę w mordę cwelu,jebac twoją rodzinę ty scierwo pierdolone

ODPOWIEDZ

idz do lekarza

~hitler to ciota!

2010-03-12 18:47:10

Ty ty idz sie lecz z tobą jest cos nie tak na ciebie to zomo nasłać niech by ci wpierdolili to moze by ci sie nazizmu odechciało jak by ci bałą po plecach świstneli

ODPOWIEDZ

v

~Jebać Hitlera Hitler

2010-03-12 18:50:07

jesteś pojebany idz do lekarza pierwszego kontaktu....ludize by cie zajebali za to co pierdolisz..... sama chętnie bym ci z kałacha wypierdoliła kutafonie ojebany

ODPOWIEDZ

Main Veterland Ist Łódż

~19SHERMI10

2010-08-20 20:06:48

HitleR wróć Żydów Truć!!
   ANTY ŻYDZI

ODPOWIEDZ

Noby posrane

~Żal mi was

2010-08-26 03:53:19

MORDA PSY! TAKIE TEMATY WGL NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA W NECIE GNOJE ZAJEBANE! MACIE JAKIEŚ PROBLEMY? TO NA ŻAL.PL WBIJAĆ ALBO HUJ WIE GDZIE! WAS PRZYDALOBY SIĘ POWYBIJAĆ POPIERDOLE!

ODPOWIEDZ

RAUS polnischen schweinen!

~Klaus

2010-08-30 16:28:16


   schweinen polacken przyjezdzaja zbieraja truskawki do Nas bo dla Turk za malo euro placimy. Polacken mowi: sehr gut, Herr!
   Polnische Nutte (kurwa) dobra i tania. My lubimy polska kurwa daje dupa. 3 Niemiec i 1 polnische kurwa = dobry film
   Na koniec polacken sczesliwe bo kupi stary 10 lat BMW.
   
   
   Pozdrowienie od Klaus:
   
   Polak pedał,
   Polak buc,
   żyje po to by go tłuc!
   
   Kop polaczka, kop go równo,
   przecież kopiesz tylko gówno!
   
   Polska to jest wioska!
   Wioska typowo ŻYDOWSKA!
   
   Polaczki: won z Europy.
   Polactwo - żydłactwo!
   
   Polska to jest duma żydowska.
   
   Nie spinajcie się tak, PEJSY z waszej polskiej żydowni .
   
   
   RAUS skurwysyn - polacken !!!
   

ODPOWIEDZ

prawda jest taka:

~Rysiek

2010-09-25 19:50:27

Hitler zabijał? Za nim napiszecie odp. przeczytajcie. Kto z Was ma prawdziwego przyjaciela??? Ilu z Was nie zawiodło się na swoich znajomych??? Obgadujemy, wyśmiewamy, okłamujemy, nie umiemy docenić dobrych ludzi, których ze świecą można szukać w naszym kraju. Zakłamanie, nienawiść, zazdrość, manipulacja to w naszym narodzie przoduje. To dlatego Hitler nas tak nienawidził. Żydzi??? Cóż w obecnych czasach robią??? Najeżdżają zabijają, niszczą i zagarniają ziemię... Dlatego też Hitler ich tak nienawidził... Szczerość boli, ale jak na spokojnie pomyślicie...

ODPOWIEDZ

Bezmózgowie

~KOS

2010-12-27 14:01:32

Proponuję prześwietlić mózg, bo tam jest z pewnością serwatka po zepsutym barszczu!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

HUJ w dupe hitlerowi

~antyfaszyzm

2011-01-15 12:15:03

pierdolić hitlera jebanego cwela
   

ODPOWIEDZ

Mein Kampf

~Heil Hitler

2011-02-22 19:49:32

Ważna Lektura Trzeba przeczyta Adolf Hitler - Mein Kampf . Zrozumiecie wszyscy !

ODPOWIEDZ

do idioty od 88!

~Polka

2011-03-28 01:23:33

Tepaku jeden nieduczony, Cyganie nie sa z Rumuni a z Indii. Jesli chodzi o Hitlera to tez gowno wiesz. Napadl Polske, bo chcial ziemie a nie tylko planowal wybic wszystkich POLAKOW pochodzenia ZYDOWSKIEGO ale i samych Polakow, tylko jakies 5-10 % nadawalo sie do zniemczenia. Wiec doucz sie, pisac potrafisz to i czytac. I nie mowie tu o ksiazkach historycznych ale o dokumetach NSDAP albo o przemowach Hitlera, Himmlera i innych mordercow. Taaa Hitler, tchorz ze strachu sie zabil, napewno wczesniej w gacie narobil. szkoda mi takich.

ODPOWIEDZ

jejus

~Polka

2011-03-28 01:30:52

jeszcze cos dopisze. Ludzie, uwazacie sie za wielkich Polakow a ortografi nie znacie!!! Jak mozna napisac KTURZY albo GUWNO. Do tego Niemca, jak jestes Niemcem i chcesz sie podpisac po niemiecku to musisz to tak zrobic: DeutscheR. Na koncu musi byc R. Slowniki czytac i gramatyke niemiecka a nie Mein Kampf. Nudna ksiazka zakapleksionego kurdupla.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę