Dodawanie komentarza

Do tematu: Polacy to debile

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Polacy to debile

~Avery

2007-12-08 17:29:15

HAHAHAHAHAHAHAHA. Polscy naziści - trzeba być jebiętym, zeby byc nazista. Hitler chciał wytepić Polaków, wojne rozpoczął atakiem na Polske, zabijał niewinnych ludzi, a tu jakieś polskie debile go popierają. Wiedziałem, że Polacy mają nierówno pod sufitem, ale nie wiedziałem, ze aż tak. Żeby popierać Hitlera trzeba być upośledzonym w stopniu głębokim.
   Wy się pniżacie waszym zachowaniem (hitlerowskimi pozdrowieniami, noszeniem swastyki itp.). Nazizm już nie jest ,,modny' - czas NSDAP już dawno się skonczył, nazsitów nie ma.
   Bo obecni rzekomi naziści, to scierwa, które zazdroszą Żydom. Jebnijcie się w te wasze polskie łby.
   A co do innych ras(po obecni pseudonaziści tez ich nie znoszą) - czarna skóra chroni Murzynów przed słońcem, ich melaniny jest więcej niż iu nas, ale to jest konieczne (bo inczej już wszyscy zdechliby na raka skóry).
   Pewnie sami sie nie myjecie - i dlatego mówicie na czarnoskórych brudasy.
   

ODPOWIEDZ

KURWO ZYDOWSKA!!!!!

~ALGISS

2007-12-18 20:37:01

JESTEŚ BARDZO PLYTKI GOSTEK I CHUJA W ZYCIU PRZESZEDLEŚ JESLI NAWET COŚ!!!!! MAMA CIE KURWO DOKARMIA I DAJE KIESZONKOWE???? TO SIE CIESZ!!!!. DO JUDE JEST JEDNA PRAWDA I NIE WAZNE CO TY OBSRANCU MYSLISZ W TYM BUSTYM LBIE ZYDOWSKIM!!!! SLOWEM JAK JESTES KOZAK TO ADRESIK DAWAJ I MASZ SWIETA ................!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

TY żydowska kurwo!!!

~antek-semita

2007-12-21 23:38:10

Piszesz po Polsku w moim jezyku jebany koszerny kutasie.Plujesz na Polske i moich braci - WYPIERDALAJ z mojego kraju ty żydowska kurwo ,brudny zapchlony koszerny kondomie.Daj adres wpadniemy po ciebie.

ODPOWIEDZ

Stop antysemityzmowi!

~Avery

2007-12-23 14:15:33

Nie jestem głupi, zeby podawać jakimś niedorozwiniętym nazistom swój adres zamieszkania.
   Mozecie byc pewni, ze nigdy się nie dowiecie, gdzie mieszkam.
   A co do waszego antysemityzmu - jestem tym przerażony i dochodze do wniosku, ze Polska to najbardziej antysemicki kraj.
   Dlaczego nienawidzicie równych wam ludzi (Żydów)???
   Co my wam zrobiliśmy???
   Jesteśmy tacy sami jak wy: też chodzimy, czujemy, mysli, widzimy i też mamy PRAWO DO ŻYCIA i swobodnego przebywania w róznych państwach.
   A moze zgłosić wasze antysemickie wypiski na policje???
   Chcecie tego???

ODPOWIEDZ

Polacy to debile!

~Avery

2007-12-23 15:23:24

Bóg przed żydami cię nie ochroni, gdyż Jezus sam był Żydem, a poza tym, Izrael to narów wybrany przez Boga.
   Spójrz, jak Żydzi wiele zrobili dla świata.
   NP. Janusz Korczak (pedagog, pediatra, pisarz, obrońca praw dziecka, współzałożyciel sierocińców dla dzieci polskich i żydowskich, edaktor czasopisma dziecięcego, prowadził pogadanki radiowe w obronie praw dziecka, autor książek dla dzieci i dzieł pedagogicznych, zginął dobrowolnie z dziecmi w Treblince).
   Tak, jestem Żydem, zjebie.

ODPOWIEDZ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2007-12-23 16:03:08

WIDAĆ ZE JESTEŚ ĆPUNEM ,ZJEBIE Z OBCIETĄ SKURĄ NA KUTASIE!!!! NIE ZAWRACAJ DUPY JEZUSEM BO NIE PISALEM JAKIEJ JESTEM WIARY ŚMIECIU!! PRZEZ TAKIE KURWY JAK TY NASI DZIADKOWIE A TERAZ MY MAMY BROBLEMY,TZN.. NIE PRZEZ CIEBIE BO TY ŚMIEĆ JESTEŚ I CHUJA MASZ DO GADKI! ZNASZ HISTORYKI OD MAMY CZY BABCI? POWIEDZIELI JAK ŻYDZI ROBILI KIEDYŚ W CHUJA UCZCIWYCH CIĘZKOPRACUJĄCYCH ZWYKLYCH LUDZI? TERAZ NA SZCZĘŚCIE WAS JEBIĄ W ŁEB! KRZYCZ WIECZOREM NA ULICY ZE JESTEŚ ŻYDEM,ZLODZIEJEM ALBO PEDALEM TO ZOBACZYSZ CO Z CIEBIE ZOSTANIE I NIE WAZNE W JAKIM MIESCIE ŚMIECIU! JA TEGO NIE WYMYSLILEM ZEBY WAS JEBAC ALE PODZIELAM ZDANIE BO MIALEM OKAZJE POZNAC TAKICH SMIECI JAK TY ALE MAM JUZ SPOKÓJ.........CHA CHA ...POCZYTAJ ZAKAZANĄ HISTORIĘ O ŻYDACH I RUSKICH PRZYJACIELACH ŚWIATA ŚMIECIU! KUREWSKIE ZAMYDLANIE OCZU POWOLI WYCHODZI NA ŚWIATLO DZIENE I DOBRZE! A ZE HITLER WAS JEBAL TO NIE MÓJ BROBLEM,BYŁ ŻYDEM TO ŚWIADCZY ZE ZABIJACIE SIĘ DO DZISIAJ. JUŻ NIE PISZ NIC ĆPUNIE,NIE OŚMIESZAJ SIĘ SZMATO!!! H.W.D.Ż

ODPOWIEDZ

XXXXXXXX

~POLSKA TYLKO JEDNA!!

2007-12-24 15:57:36

JUZ NIC NIE NAPISZESZ O PRZESZŁOŚCI ŻYDÓW PEDALE?????!!!!! O SZLACHETNYM NARODZIE WYBRANYM!!!!!!!

ODPOWIEDZ

POLSKA

~POLAK

2007-12-25 17:28:16

GDZIE JESTEŚ KURWO ŻYDOWSKA???!!!! NAPISZ PARĘ MĄDROŚCI O SWOICH BRACIACH I SIOSTRACH !!!!!!!! WYPIERDKU JUDAISTYCZNY Z ŻYDOWSKIEJ CIPY WYPADLEŚ I SIĘ ŚMIECIU PANOSZYSZ!!! ŻYD GAZ! ŻYD GAZ! ŻYD GAZ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Nazi Raus

~Avery

2007-12-26 11:14:48

Chyba nie wiesz, co oznacza słowo pedał, skoro mnie nim określasz, nazistowski głabie.
   Najpier radze się poduczyc podstawowych pojęć (ich znaczenia).
   Wtedy dopiero pogadamy. Żydzi to ludzie lepsi, niż inne narody.
   JPII nazwał nas ,,braćmi starszymi w wierze', więc to o czymś świadczy.
   NAZI DO GAZU! NAZI DO PIECA!

ODPOWIEDZ

JEBAĆ ŻYDÓW!!!!!!!!!!!!

~ŻYD TO KŁAMCA I CHAM

2007-12-26 12:51:07

ALE SIE KURWA WYSILIŁEŚ KUTASIE BEZ NAPLETA!!!!!!!! TE PIERDOŁY TO WIDAĆ ZE SĄ OD MAMUSI KTÓRA SPIERDOLILA Z PIECA!!!!!! MIALEŚ DZWONIĆ NA PAŁY !!!!!!!!!! CZEKAM NIEDOJEBKU ŻYDOGÓWNIANY,WTEDY POZNAM TWÓJ ADRES!!!!!!! CHCIAŁBYŚ COŚ Z TYM ZROBIĆ ALE MASZ SRAKE ŻEBY SIE UJAWNIĆ ŚMIERDZIELU JUDE!!!!!!!!???????? CHA CHA CHA H.W.D.Ż.

ODPOWIEDZ

Nazi - piec to wasz dom

~Avery

2007-12-26 14:09:15

Lepiej będzie, jeżeli pójdziesz w ślady upośledzonego Hitlera i strzelisz sobie w łeb.
   Zmniejszysz przeludnienie.
   Wierz mi - nazistowskie kurewy nie sa nam potrzebne.
   Jeszcze kiedyś pożałujesz swoich gadek na temat żydów, chłoptasiu. Najpierw spójrz na siebie i na swoje zachowanie, a dopiero póxniej oceniaj innch ludzi.
   Nie będę się wysilac,bo do twojego spuchniętego nazistowskiego łba i tak nic nie dociera.
   Moze jak se założysz na kark obroże szokową, to zmienisz swoje gadki i umysł.

ODPOWIEDZ

ŻYD TO ŚMIEĆ

~XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

2007-12-27 14:10:08

CHYBA SIĘ ZESRAŁEŚ SMARUJĄC TE PROSTACKIE SŁÓWKA!! CHA CHA NIGDY NIE BYŁEM NAZISTĄ,NAWET TAKICH NIE POZNAŁEM CHOMONCIE JEBANY!!!!!!! NAWET NIE JESTEM POLAKIEM ŚMIECIU ŻYDOWSKI!!! PISZĘ TAK PO POLSKU JAK SIĘ NAUCZYŁEM A TY W MOIM JĘZYKU BYŚ NIE NAPISAŁ NAWET SLOWA BO JESTEŚ OGRANICZONY ŚMIECIU!! W MOIM KRAJU TEŻ WALIMY TO ŚCIERWO ŻYDOWSKIE BO LEZIE JAK STONKA W INTERESY NORMALNYCH LUDZI ŚMIECIU!! NAWET BYM CIĘ WYSŁUCHAŁ CO MYŚLI BRAWDZIWY ŻYD BO JESTEM TOLERANCYJNY ALE Z TOBĄ ŚMIECIU CO MOŻNA ROBIĆ ,CHYBA KOPNĄĆ W DUPE.....BO ŻĄŁOSNY JESTEŚ ŚMIECIU. CHA CHA CHA

ODPOWIEDZ

ŻYD TO ŚMIEĆ

~XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

2007-12-27 21:16:33

GDZIE JESTEŚ ŚMIECIU??????!!!!!!!!!!! POTRZEBUJESZ KILKU DNI ZEBY COŚ WYSRAĆ BEZSĘSOWNEGO??????!!!!!!!!!!!!!!! KOMPLETNY ŻYDOŚMIEĆ................................

ODPOWIEDZ

ŻYD TO ŚMIEĆ

~XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

2007-12-27 21:25:40

JESZCZE JEDNO,JAK BĘDZIESZ USIŁOWAŁ COŚ NAPISAĆ TYM NĘDZNOŻYDOPAZUREM TO COŚ Z SĘSEM BO MNIE KURWA JUŻ NUDZISZ ZDECHŁY ŻYDOŚMIECIU!!!!!!!

ODPOWIEDZ

ŻYD TO ŚMIEĆ

~XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

2007-12-29 08:44:50

H.W.D.Ż.

ODPOWIEDZ

ŻYD TO ŚMIEĆ

~XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

2008-01-14 21:59:25

KURWO ŻYDOWSKA ZAGLĄDASZ TU I NIC NIE PISZESZ??????????????????????? KAŻDA GNIDA ŻYDOWSKA JEST ZEREM!!!!!!!!!!!!!!!!! AMENO KACCO!!!!

ODPOWIEDZ

Smrody

~WOLFI20

2011-04-26 22:55:00

Odpierdol się od Nazistów żydosmrodzie zasrany!!! Jebać żydziory, raus do auschwitz! I pamiętajcie-NAZIŚCI ŻĄDZĄ, SMRODY BŁĄDZĄ! HEIL HITLER! SS ZAJEBISTE JEST!! Wykończyć to semickie szmaciorstwo!! Ja się do tego kraju hujowego nigdy nie przyznam, bo broni takie ścierwo! WSTYD!
   NAZIŚCI GÓRĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

DAWAC NAZISTOWSKIE KURWY

~PRAWDZIWY PATRIOTA

2010-07-30 07:58:38

WPADAJCIE SZMATY DO WLODAWY. PEWNIE NIE WIECIE NAWET GDZIE TA MIEJSCOWOSC LEZY NA MAPIE BOJESTESCIE ZA DEBILNI. LIZCIE DUPY POJEBANYM NAZISTOWSKIM NIEMCOM, A OD PRAWDZIWYCH POLAKOW MACIE KOSE W BRZUCH. JEBANE SCIERWA, WYGAZOWAC, WYPLEMIC WSZYSTKICH SFASTYKOHOLIKOW. JESTEM 100% POLAKIEM, I MAM POLSKA KREW, ALE WAS KURWY JEBANE TO BYM WYTEPIL CO DO JEDNEGO. WIECIE KIM JESTECIE WSROD NAZISTOWKIEJ IDEOLOGII. SLOWIANSKA MASA ZATRUWAJACA CZYSTA ARYJSKA RASE, KURWA HITLER CHCIAL NAS ZAJEBAC A WY SOBIE POPAPRANCE SFASTYKI ROBICIE JAKO TATUAZ. POJEBY NA MASE. DAWAC JEDEN NA JEDEN. KTORY PODA MI SWOJ NUMER SZMATY NA FORUM. PRZYJADE I OSOBISCIE ZAGDZGAM, TAK JAK MOJ DZIADEK W PRZESZLOSCI DZGAL FASZYSTOWSKIE NIEMIECKIE SCIERWA NA WOJNIE.
   BRAWO ZIOMAL. JEDZIEMY Z KURWAMI

ODPOWIEDZ

no c o ty

~wszechja

2010-10-05 11:57:11

to ty w takim razie nie jestes polakiem tylko zydem . jestem w 100% polakiem potrafie poznac zydowska pokretną koszerna gadke. tak kozaczyc mozesz sanhedrynowi:) wiecie dlaczego zydzi maja tak malo agentow wywiadowczych?? bo 80% zydostwa dobrowolnie donosi do mossadu.
   W ameryce 2 zydow okradalo ludzi i wysylalo pieniadze do izraela wlasnym rodzinom.
   Zydzi podczas wojny mordowali polskie rodziny przejmowali gospodarstwa tych rodzin dokumety i tak oto unikali smierci a teraz wyciagają swoje zydowskie lapy po majatki pozostale po polskich rodzinach. po napasci niemiec na polske zydzi witali niemcow jak swoich wybawicieli i z ruskimi bylo tak samo. ogólnie gdy cos sie dzieje to zydzi staja po stronie silniejszego. Michnik Adam naczelny gazety wyborczej w australijskiej telewizji stwierdził ze polacy to stado baranów. Hanna Gronkiweicz -Waltz okreslana rowniez mianem gronkowiec to tez zydowka w oczka kolał kurwe ze polacy jakos sie trzymaja i staraja sie z czegos utrzymac to dziwka zlikwidowala hale targowa w warszawie i skazala ponad 100 rodzin na zasilki panstwowe . aleksander kwasniewski jolanta i ola kwasniewska to zydzi. donald tusk- zyd na uslugach niemieckich. bronisław komorowski- kukiełka ktora wyludzila tytol szlachecki . przeciez koles wyglada tak jakby byl odciagniety od pluga. w brazyli polak utorzsamiany jest z antysemitą. na jednym z warszawskich placow zabaw stanol golem- z mitologi zydowskiej to stwozenie ktore mordowalo ksiezy oraz kazdego kto wystapil przeciwko zydom oraz ich interesom.według zydowskiej ksiegi ludzie innych narodowosci to goje z ktorych wedlug zydow nalezy sie smiac i wykozystywac. zyd odpoczatku swego istnienia zajmowal sie lichwą . w polsce zyd zajmowal sie rozpijaniem polskiego chlopa zakladajac karczmy itp. jezus przyszedł w najpodlejszym narodzie swiata po to aby was nawrocic. a narodem wybranym sa ci ktorzy dobrowolnie przyjmuja wiare w chrystusa oraz jego prawa. na momet przyjscia chrystusa narodem wybranym niebyli WSZYSCY zydzi ale tylko ci ktorzy przyjeli jego nauke.
   Cherod czy faryzeusze byli zydami mieli swoich bogow i co ich tez mamy uznac za narod wybrany??
   Na powyzsze tezy sa dowody zeczowe w postaci dokumentow itp.
   
    kazdy polak po zobaczeniu powyzszego wkorwil by sie i zaczal bronic polskich racji nie jako antysemita ale jako patryjota. a dzis zamiast wdziecznosci ze strony zydostwa obserwojemy rosnacy antypolonizm i podcieranie wycieranie zydowskich dup polakami
   
   
   P.S Jezus czeka na wasze nawrocenie i ja goraco sie modle o to.
   

ODPOWIEDZ

.....

~Zyklon B

2011-01-05 16:17:56

a wiesz żydzie ze czarnuch ma wiecej niz biały gruczołów łojowych i potowych wiec z samej definicji śmierdzi jak inne kasztany ..... hahahahaha

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę