Dodawanie komentarza

Do tematu: polscy nazisci i pogromcy zydo

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

polscy nazisci i pogromcy zydo

~aslkeoei

2006-01-24 13:42:34

Wy pomyslcie co wy piszecie hitler tak samo niszczyl polakow jak i zydow MALO WAM JESZCZE WOJNY

ODPOWIEDZ

polski hitler

~Puente

2006-01-25 17:09:13

witam wszystkich, pisze z niemczech mieszkalem w polsce 20 lat, i z tego co ja widze co sie w polsce dzieje to poprostu tragedia, zeby Polak o prace sie prosil a rusek lub inni rumuni przyjada i prace majä? to normalnie tragedia. Jaki to ma sens? bo oni pracujä za 2 zlote na godzine? a polak niepotrafi wyrzywic rodziny za 20 zlotych na dzie jezeli 10 godzin jebie. ja möwie poprostu ( precz z tym syfem) dajcie polsce Polskä byc. i niedajcie sie niemcom sprzedac, to bezkulturalny naröd, i 5 azy falszywy ja caly swiat. dziekuje za odczytanie.

ODPOWIEDZ

! ! !HITLER Z SOKOLKI ! ! !

~MAVZgyBIcXCYFJog

2006-03-26 12:34:05

JESLI KTOS CHCE PRZEMOWIENIA HITLERA Z SOKOLKI PROSZE PISAC NR GG 6934234

ODPOWIEDZ

War

~Haziol

2006-06-14 15:05:24

Jakby nie wojny to byś gnido zdechna jakieś choróbsko! wojna daje tyle zła co dobra! PS pozdro dla chininy i np. konserw

ODPOWIEDZ

Haziol Ty Pedale

~Profesor Pavelwizle

2006-06-16 00:55:59

Jezeli uwazasz ze wojna to dobro to sam przyczyniasz do zla ktore sie dzieje.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę