Dodawanie komentarza

Do tematu: NAZI - TO BANDA CHUJA !!!

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

NAZI - TO BANDA CHUJA !!!

~patrycjusz13

2006-02-02 02:21:00

KURWA , JAK ŻYDZI CZY INNE CHUJE ZACZYNAJĄ SIĘ PANOSZYĆ TO OWSZEM TRZEBA IM DOKRĘCIĆ KURWA ŚRÓBĘ BO SIĘ CHYBA ZAPOMINAJĄ GDZIE SĄ , SAM RAZ UTĘPEROWAŁEM ŻÓŁTKA , ALE KURWA NIGDY BYM NIE ZAŁOŻYŁ TEJ JEBANEJ SWASTYKI NA RĘKĘ , PIERDOLĘ , JESTEŚCIE ZDRAJCAMI NARODU KURWY JEBANE , GDYBY HITLER TERAZ ŻYŁ TO BY WAS WSZYSTKICH WPIERDOLIŁ DO GAZU ALBO DO PIECA , A CO ? A MOŻE KURWA BYŚCIE KOLABOROWALI ABY GNĘBIĆ POLAKÓW ABY OCALIĆ SWOJE DUPY ??? KURWA NEO-NAZI NIE ROBIĄ TEGO CO POWINNI , KOPCIE KURWA W DUPĘ BRUDASWÓW , A NIE POLAKA DO CHUJA PANA BO MA DŁUGIE WŁOSY CZY , JAKIEŚ TAM INNE ELEMENTY , KTÓRE WYRÓŻNIAJĄ GO Z TŁUMU , MNIE PÓKI TAKI KTOŚ NIE ZACZEPIA ANI NIC TO GO KURWA NIE RUSZĘ , TO SAMO SIĘ TYCZY OBCOKRAJOWCÓW WIEC KURWA ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SOBĄ I ODRÓBCIE HIOSTORIĘ , TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM , A NIE ZBRODNIARKSIM TCHÓRZOWSKIM ŚCIERWEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

z checia bym cie rozjebal

~fenomen

2006-05-17 02:04:26

ty penero narodowy socjalizm kiedys wroci ty parszywa gnido pierdolpny pacholku zydowski jeszcze w kazdym z polskich miast bedzie wisiala sfastyka mamy juz swojego fuhrera narazie mieszka w niemczech ale juz sie powoli formujemy powturzy sie noc dlugich nozy i wyrzniemy zyda

ODPOWIEDZ

KAZDY NAZI TO FANATYK

~walus

2006-06-10 14:17:53

Wiecie co ludzie jestescie chorzy na głowe, was nie mozna leczyc was trzeba by bylo poslac do piachu razem z waszymi teoriami i przekonaniami a co najgorsze wiekszosc nie kara i nie wytyka waszych wybrykow.... To przez takich ludzi jak wy polska byla pod zaborami, a wy ciagle powtarzacie ze walczycie o kraj. Wsadzcie sobie w dupe swojego furera i te wasze sfastyki ktore nie sloza niczemu tylko jakims waszym popiepszonym przekonaniom. Co wam zawinil zyd czy jakis inny obco krajowiec?? Ja nosze dreedy i co to znaczy ze jestem kims innym ktorego trzeba wytepic?? Jestem czlowiekiem a wy zachowujecie sie jak debile ktore szukaja tylko na ulicy murzyna lub innego czlowieka o innym kolorze skory aby go pobic. Ludzie pewnie w glebi jestescie jak bochater filmu fanatyk takze zydem ale nie umiecie sie do tego przyznac....

ODPOWIEDZ

Stwierdzenie

~Misjonarz z Berlina

2007-01-13 13:04:20

Nie pokazuj się w oświęcimiu bo cie rozjebiemy żydowska szmato jest nas wielu a będzie jeszcze więcej!

ODPOWIEDZ

Nazi Fan

~Lonely Rider

2007-07-23 16:49:19

Nazizm powroci a wtedy zawisna wszystkie zydowskie i polskie scierwa i tym razem wygramy ta wojne i wszystko bedzie tak jak wczesniej...bedziemy gora ktorej nikt nie zdola pokonac i oddamy nawet zycie za nasz fanatyzm...bedziemy bronic naszego godla-SWASTYKI a kazdy wrog zaplaci za zdradE!!! pOzDrO dLa wSzYsTkIcH lUdZi o MoIcH pOgLaDaCh...TrZyMaJcIe SiE ZIEG HEIL!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę