Dodawanie komentarza

Do tematu: POJEB*** WAS??

Komentarze do artykułu: Polscy naziści i pogromy Żydów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

POJEB*** WAS??

~EWA

2006-02-02 10:29:29

To co wy tu piszecie to jakaś paranoja. Jesteście normalnie nienormalni. Posiadacie chyba tylko strzępki wiedzy historycznej!! Psychole... !!!!

ODPOWIEDZ

zydowska dziwka

~friko

2006-05-01 05:56:50

co ty korwa wiesz o historii dziwko zydowska pierdole zydow i ciebie jestem neonazista i tak zostanie nawet mym ci chuja nie podal do ryja zyduwo pierdolona do gazu z wami wszystkimi zydzi trzeba sie zorganizowac wytepic dziadostwo polecaM PRZEMOWIENIE ZDZISLAWA KOZLOWSKIEGO Z SOKOLKI tworzmy sie w oddzialy nazizm gora
   

ODPOWIEDZ

Każdy nazista to cwel

~Makaveli

2006-11-17 08:02:06

Jeśteście nazistami w kraju który prawie został zniszczony prze nazistów. A na dodatek jeśteście zjebani!!

ODPOWIEDZ

Racja Nazisto!

~Nazista

2007-01-15 08:51:48

Ja również jestem Nazistą i nienawidzę wszystkich żydów bo to kutafony i uważam że wszystkich powinno się ich zagazowac i spalic! [Ps. Całe szczęście że Adolf.H odwalił kawał dobrej roboty i spalił wielu tych ścierwojadów]
    Pozdro dla wszystkich o podobnych poglądach zwłaszcza Nazistów
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę