Dodawanie komentarza

Do tematu: lista wildsteina

Komentarze do artykułu: Lista Wildsteina

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

lista wildsteina

~patryjota pełną gębą

2005-02-02 19:46:14

Śmieszny jest ten wyraz rozpaczy wsród rzekomych pokrzywdzonych.Jeżeli imię i nazwisko kogoś się znalazło to skąd wiadomo,że tylko jedna jest taka osoba w Polsce.Kompletna bzdura.Na liście nie zauważyłam też takich opozycyjnych działaczy jak Wałęsa czy Michnik-którymi w pierwszej kolejności interesowała się SB Czy to o czym nie świadczy?Popieram działanie Wildsztaina.Przeciwnicy nie siejcie idiotycznego postrachu.

ODPOWIEDZ

w odpowiedzi kucharce

~mirkoz

2005-02-03 11:08:37

Popieranie WIldsteina jest poparciem dla człowieka, który przekroczył prawo. Czy o to chodzi ?

ODPOWIEDZ

Żydostwo się szerzy!!

~Młody polak.

2008-09-26 15:44:42

A mnie się ten cały Wildstein nie podoba.
   Kolejny przykład na to jak pejsate bydło pcha się do mediów i na wyexponowane stanowiska.
   Z kąd się ten paskudny bencfał wzioł?Z pod jakiego kamienia to wylazło?
   Najpierw ukradł listę nazwisk i bezprawnie je ujawnił, później wcisnął się do telewizji, a teraz własny program prowadzi strasząc widzów tym paskudnym ryjem i bełgotliwym żydowskim akcentem.
   Będzie nam pejsaty palant nową historię wykładał, z perspektywy żyda patrzoną!
   Niedługo w szkołaqch będą uczyć te żydziugi że to polacy w obozach mordowali biednych żydkóe, że żydzi ukrywali polaków po strychach, i tym podobne.
   To jest jawne wypaczanie historii!!
   Z Wołoszańskiego zrobili agenta i odsuneli go od telewizji, a w jego miejsce wcisneli swojego człowieka, rasowego polaka z żydowskimi korzeniami!
   Pewnie, jeszcze by zły Wołoszański ujawnił całą prawdę o żydowskiej zarazie i co by to było.
   Media i polityka powinny być oczyszczone z kleru i żydostwa!Tylko wtedy będzie szansa na stworzenie prawdziwego polskiego kraju, bo dziś to mam wątpliwości czy to jeszcze polska czy europejska filia Izraela.
   Mają żydzi Izrael to niech sobie tam żyją, żądzą i pokazują paskudne mordy w telewizorach.Klechy mają watkan i tam powinni się ewakułować ze swoimi pedalskimi zakłamanymi hasłami.
   A Polska niech wreszcie będzie Polską dla Polaków.
   Albo zabory, albo okupacja niemiecka, później dziesiątki lat ruskiej niewoli, a teraz gdzie nie spojżeć to pejsata okupacja!!
   Ludzie,odudźcie się!!!Kogo wy wybieracie, na kogo głosujecie??!!
   Pozdrawiam!

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę