Dodawanie komentarza

Do tematu: zydzi tez ludzie

Komentarze do artykułu: Lista Wildsteina

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

zydzi tez ludzie

~GG 9033093

2005-02-03 21:41:49

zydzi tez byli ludzmi wiec czego sie czepiacie zydow a moze by tak wytepic reszte takich gagatkow tak jak zydow np: polowe tego sejmu i senatu albo kwasniewskiego ??

ODPOWIEDZ

to są syjoniści (Kwach, Balcer

~GG 9033093

2005-02-03 21:58:22

czytaj: żydowski odłam, którego Żydzi nie popierają - najniebezpieczniejsi ludzie, którzy jadą na Holokauście i kwestii, że są Żydami, w rzeczywistości widzą tylko KASĘ i idą do niej po trupach!

ODPOWIEDZ

Czy tylko żydzi ucierpieli???

~GG 9033093

2005-02-03 22:24:11

Jesteście ograniczeni, dlaczego tylko żydzi mają prawo być ludźmi...a mu Polacy to kim jesteśmy...nam nikt krzywdy nie robił??? Żyd zawsze sobie rade dawał oprócz tego że w obozie był tępiony...a czy nie wiecie, że Żydzi wykorzystywali Polaków sprzedając im żywność za niebotyczne ceny...myśmjy umierali nie tylko, że była wojna...umieraliśmy również z głodu, bo większość handlu opanowało Żydostwo...Wiem to z opowiadań moich przodków...aha powiedzcie mi jeszcze jaki Żyd umarł za Polskę w walce o nią...oprócz tego że palili to barachło w Auschwitz...proponuję jeszcze raz ten obóz otworzyć...Hitler, chociaz nie jestem jego fanką za mało jeszcze zrobił w tej kwestii dla świata

ODPOWIEDZ

mam pytanie

~orzech

2005-02-04 10:57:44

Może zna Pani aktualną stronę, gdzie można znaleźć listę SB.Dzięki serdeczne.Pozdrawiam.Krzysztof

ODPOWIEDZ

:/

~F.C.Barcelona

2005-02-04 23:12:56

poleacam opowiadanie Borowskiego... djaż do myślenia znam ktoś się wypowie o żydach i Hitlerze... :/

ODPOWIEDZ

Pomyśl

~zuk

2005-02-24 12:17:41

Pomyśl dlaczego właśnie I M to zrobiono a nie arabom czy murzynom na przykład...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę