Dodawanie komentarza

Do tematu: OK ale...

Komentarze do artykułu: Lista Wildsteina

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

OK ale...

~ggfh

2005-02-04 11:36:55

Jestem zwolenniczką ujawnienia nazwisk i wierzę, ze Pan BW działał w dobrej wierze. Moim zdaniem jednak skoro powiedziało się A trzeba powiedzieć B i to jak najszybciej za nim narosną domysły i zostaną zszargane opinie niewinnych ludzi. Listy poinny zotsac co najmniej rozszerzone o rok urodzenia danej osoby(mam nadzieję, ze to wystarczy, żeby rozwiać wątpliwości)
   Przejrzałam listę z uwagi na popularność nazwiska znalazłam tam kilka osób których imię i nazwisko jest zbieżne z moim. Jestem co prawda w wieku który raczej wyklucza znalexienie się na tej liście. Wkroczyłam w życie dorosłe wraz z demokracją. Pozatym mam inne drugie imię. Podane osoby mają tyko jedno imię. NIby Ok. Mogę wystąpić do IPN o stosowne zaświadczenie.Niemniej jednak skojarzenia jakie budzi ta lista może mi zatruć życie jakimiś nieuzasadnionymi domysłami. Zatem moim zdaniem, aby nie skrzywdzic ludzi, którzy nie mają z tym nic wspólnego konieczne jest moim zdaniem opublikowanie szerzej tych danych i to nie na zasadzie indywidualnej, bo szereg osób, które będą się obawiać nazwiska które pojawiło się na liście nie będzie poruszać z daną osobą oficjalnie tego tematu co uniemożliwi przedstawienie papierka oczyszczjącego IPN.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę