Dodawanie komentarza

Do tematu: Lista Wildsteina to dynamit.

Komentarze do artykułu: Lista Wildsteina

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Lista Wildsteina to dynamit.

~MATEUK2006

2005-02-05 10:38:05

Moim zdaniem Wildstein uwolnił bombę z opóżnionym zapłonem. 1)Nikt przy zdrowych zmysłach nie ujawnia listy agantów, to chyba oczywiste?Takie działania to krecia robota skierowana przeciwko słuzbom operacyjnym działającym w naszym kraju obecnie i w przyszłości. A praca z agentami była, jest i będzie. To chyba też oczywiste.
   2) Wildstein spowodował i jeszcze spowoduje wiele ludzkich tragedii, ponieważ łatwo z listy zdjąć pewne nazwiskaa konkretne wstawić i upublicznić. Zanim człowiek sie oczyści, to przylepione do niego w ten sposób łajno długo będzie rozsiewać niemiłą woń (tragedie rodzinne, towarzyskie, zwolnienia z pracy, szykany, pobicia, zabójstwa).
   3) Możliwe, że lista została ujawniona na życzenie pracowników IPN, ponieważ mówiło się o konieczności likwidacji tej instytucji. Obecnie na skutek masowego zainteresowania nazwiskami na liście i próbą wyczyszczenia się IPN może udowodnić jak bardzo jest potrzebny.

ODPOWIEDZ

lista Wildsteina

~Agent Bolek

2005-02-12 12:59:45

Zgadzam się z tą opinią całkowicie!

ODPOWIEDZ

To są bzdury ,nie ma tam tych

~Siano

2005-03-25 14:58:16

którzy powinni być,oni już buszowali po tych teczkach wybierali niszczyli zostały płotki nikomu nie potrzebne Sprawdzałem faceta ,nie ma go-a powinien być/ukryty?

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę