Dodawanie komentarza

Do tematu: Michał Falzmann

Komentarze do artykułu: FOZZ - największa afera finansowa XX wieku?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Michał Falzmann

~cardinal

2009-06-06 21:17:36

Jak zwykle ani słowa o bohaterskim urzędniku, który odkrył ten przekręt i przypłacił to życiem.

ODPOWIEDZ

Bzdury

~logika

2009-06-22 14:14:38

Skoro przyplacil to zyciem, to dlaczego nieprawidlowosci FOZZ-u i tak wyszly na jaw? Gdyby ten urzednik naprawde zostal usmiercony nikt nigdy nie uslyszalby o sprawie FOZZ-u.

ODPOWIEDZ

"Bzdury - logika" ...no comm

~Hi

2009-11-18 00:46:30

To nie bzdury! Michał Falzmann rzeczywiście był bohaterem a przypłacił tą sprawę życiem, bo myślano, że resztę uda się zafałszować, niestety historia płata figle. Tak naprawdę afera nie wyszła na jaw w całości, to tylko wierzchołek góry lodowej. Ta afera była nie do rozwikłania, chodziło o coś więcej, o ujawnienie samego faktu nieprawidłowości i mechanizmu. W RP największe afery nie wychodzą w całości na światło dzienne, ponieważ poziom opanowania przez mocodawców polskiego aparatu był nie do przebicia nawet po transformacji ustrojowej.

ODPOWIEDZ

ioouou

~ziomo

2010-09-26 09:36:27

Kuzyn mojej mamy :P
   
   Gdy się urodziłem w 1992 roku , to mój niedoszły wujek Michał już od roku nie żył .
   
   Pozdrowienia z Gdańska
   
   Adrian Witkowski
   
   P.S Moja mama miała na nazwisko Falcman .

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę