Dodawanie komentarza

Do tematu: !!Do Autora i fanów tej strony

Komentarze do artykułu: Partia Demokratyczna

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

!!Do Autora i fanów tej strony

~GaXsYBLEkryzsSxBGv

2005-10-29 18:35:05

Strona jest swietna, i chociaz rozumiem, ze niektórych moze denerwowac to, ze teksty pisane sa bardzo smialo i bez ogródek, to przeciez chyba nawet i ci, którzy sie nie zgadzaja z prezentowanymi opiniami, przyznaja, ze warto czasem byc sprowokowanym do myslenia, do sprawdzenia faktów, przemyslenia swoich pogladów etc.
   
   Jedna sprawa bardzo mnie drazni w wypowiedziach kilku fanów tej strony. Mysle, ze naprawde powinniscie sobie darowac te wszystkie antysemickie uwagi. To jest po prostu prymitywne i stawia w zlym swietle i Was, i autora strony. A to ostatnie jest bardzo niesprawiedliwe - nigdzie na tej stronie nie zauwazylam prezentowania antysemickich pogladów, wiec dlaczego robicie autorowi zla opinie?... To nie jest wielki portal, gdzie Wasze posty latwo zagina w masie innych komentarzy, poza tym takich postów jest procentowo sporo. Nie róbcie tego.
   
   Ja tez jestem przeciwko tym, ktorzy od lat rozkradaja nasz kraj. Ale glupota jest okreslanie ich jako Zydów (i jednoczesnie propagujac zla opinie na temat Zydów jako takich). To nie pochodzenie jest problemem, tylko ich postepowanie. NICZEGO nie mozna wyjasniac czyims pochodzeniem. Nic mnie nie obchodzi, skad wywodza sie geny naszych polityków. Mi wystarczy, co oni robia. Nie lubie towarzystwa bylego UW, bo okazali sie nieuczciwi, dbajacy o wlasne interesy, a nie o interesy kraju (chociaz pewnie i wsród nich bylo troche ludzi porzadnych). Prosze, trzymajmy sie faktów. Wyrazanie sie o kimkolwiek! zle z powodu jego pochodzenia (wszystko jedno, czy prawdziwego, czy domniemanego) to po prostu chamstwo.
   
   A poza tym - rozejrzyjcie sie wokolo: ile w Polsce jest dranstw, na wszystkich szczeblach, zlodziejstwa, kretactwa, lapówkarstwa. Czy nazwiecie tych wszystkich, którzy sie tych rzeczy dopuszczaja, Zydami? A moze kosmitami? A moze... no, nie wiem, czym jeszcze? Zauwazylam juz dawno ze smutkiem, ze to chyba taka polska cecha, obwinianie cos z zewnatrz. A to nasza wina. Jak sa zle rzady - to tez nasza wina. Trzeba sie zainteresowac, myslec, krytycznie odnosic do tego, co mówia media, oddzielac zboze od plew. I glosowac madrze. Myslec, zanim wyrobimy sobie opinie. Nie kierowac sie pozorami. I rozmawiac z tymi, dla których jestesmy autorytetami, dzielic sie z nimi swoimi myslami.
   
   Redaktor strony robi dobra robote. Jeszcze raz prosze, nie degradujcie jego pracy nieodpowiedzialnymi komentarzami.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę