Dodawanie komentarza

Do tematu: Masowe rozwody

Komentarze do artykułu: Masowe rozwody Polaków

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Masowe rozwody

~X...

2005-03-11 14:47:40

To ciekawy artykół. Myślę jednak że chodzi tutaj o rozwody które w pojęciu doktryny kościoła katolickiego są kontraktami. Bo gdziszby w naszym katolickim kraju chciałoby być aż tylu potępionych. Statystyka ulegnie zmianie gdy kościół i rząd porozumieją się w tej kwestii.

ODPOWIEDZ

Drogie kobiety...

~Facet

2007-01-04 02:19:01

Ja mam 32 latka i mam odwrotne myślenie na to co wy.Ponieważ mój moje małzeństwo było zawarte nie po wpadce jak to napisała jedna z koleżanek a dziecko urodziło mi sie jakies 6 lat po ślubie.Teraz mam za sobą 10 latek małżeństwa a moja małżonka powiedziała mi ze mnie zdradziła z innym wiec co ja moge na to poradzic?Jedyna decyzja to rozwód ale pozostaje jedno pytanie co matka zrobi zeby mi umilić życie w kontaktach z dzieckiem?Bo moim zdaniem dziecko jest najważniejsze z tego wszystkiego a ja niezamierzam odbierać go matce bo ona naprawde go dobrze wychowuje.Wiec co wy na to drogie panie???

ODPOWIEDZ

aaahmhmhm

~wojtek.A.

2009-07-16 14:33:24

mysle ze wiele ludzi traktuje rozwod jako lekarstwo na wszystko i coraz bardziej uciekamy do tego rozwiazania,prosze zauwarzyc ze wiekszos rozwodnikow,rozwodek sa w wieku m.w.20-30l w cchwili skladania pozwow dzialaja pod wplywem emociji,zemsty i nienawisci jak sami widzicie sa to same negatywne dzialania wiec niemogą stworzyc nic pozytywnego.Rozwod zazwyczaj niszczy wiele zeczy najpierw rodzine,zostawia w naszej psychice nieuleczalny slad,doprowadza do roznego rodzaju fobi,przewrarzliwien wiec najpierw dajmy czas az emocje opadna a potem decydojmy sie na radykalny srodek jakim jest rozwod,nie dzialajmy pochopnie,uswiadomcie sobie co bedzie z nami w perspektywie poru lat.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę