Dodawanie komentarza

Do tematu: hotnews vs wikipedia...

Komentarze do artykułu: Aleksander Kwaśniewski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

hotnews vs wikipedia...

~zarynski@o2.pl

2007-01-30 11:04:56

Czemu w wikipedji jest napisane o rodzicach jaroslawa i lecha kaczynskich a o rodzicach kwasniewskiego anie slowa (oprocz tego ze istnieli). Dziwi mnie to i to strasznie bo nie wieze ze chcieli by cokolwiek ukryc, a jednak nie napisali ani slowa. Teraz mam problem bo nie wiem na ile ten artykul jest rzetelny i czy mozna sie na podstawie niego wypowiadac w zyciu i miec swoje zdanie. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tym artykulem :)

ODPOWIEDZ

hotnews vs wikipedia

~Zegda

2007-02-14 05:42:23

Bowiem w Wikipedii nie znajdziesz wielu hasel które by Ciebie zainteresowaly. Kiedy sledzi sie glowne polskie portale nie sposob zauwazyc ze czasem jedyna przeslanka gdy moderator (jakaz piekna nazwa cenzora) dopusci czasem radykalne czyjes stwierdzenie jest tylko to by z impetem kilkuset poprawnie politycznych moglo te osobe zrugac na publicznym forum. Kiedys usilowalem dopisac do Wikipedii historyjke w jaki sposob tak wielu znalazlo sie na liscie czlonkow zalozycieli Kongresu Liberalno - Demokratycznego, i ..., wywalono mi cały tekst. Jaki Pan taki kram.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę