Dodawanie komentarza

Do tematu: Aleksander Kwasniewski

Komentarze do artykułu: Aleksander Kwaśniewski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Aleksander Kwasniewski

~Arniybwit@asnpdho.com

2005-04-24 06:19:09

To jest wlasnie dobre w internecie ze kazdy moze wypisywac dowolne idiotyzmy i zawsze znajdzie sie ktos taki ktory przeczyta i uwirzy.Z drugiej strony mnie nauczono ze w swoje gniazdo sie nie pluje
   Wstyd to jest wlasnie poziom posla Lepherda

ODPOWIEDZ

miliony

~XxX

2005-06-07 16:41:36

;))

ODPOWIEDZ

miliony

~ŚWIT...sssTrr"W"OŚZ.

2005-06-07 17:01:54

;))

ODPOWIEDZ

CHLOPIE!!!

~Piotr

2005-06-23 13:56:36

A MORDERCÓW KS. POPIELUSZKI MOZE NAZWIESZ BOHATERAMI NARODOWYMI?!?!

ODPOWIEDZ

.:: Kwestia "uwirzenia"

~GIRL

2005-07-30 04:06:14

Dzieki za tak madra odpowiedz yooseff. Wszedzie mozna znalezc takich glupkow jak ty i wszyscy maja tylko dobry ubaw. Co do popieluszki to wszedzie gina niewinni ludzie ale nie sa zaraz swietymi. Wasze wypowiedzi mozna przyrownac do kolegi Lepherda i radia maryja

ODPOWIEDZ

komuchy do piachu

~Gedeon

2005-09-08 08:16:05

Jedno mnie tylko zastamanwia - jak z zagorzałego komucha nagle Kaśny stał się demokratą . To już jest wielkie kłamstwo. Mordowali i wywozili ludzi, którzy krzywo patrzyli na komunizm a teraz udają wielkich patriotów. Nie mają hoonoru czy co nagle się przebudzili i uświadomili sobie, że byli w błędzie - nie wierze. Leszku O demokracja dała nam wolność słowa i możliwość dociekania do prawdy.
   Więc twoja prawda jest taka, że Kwaśny to dobry człowiek miał legitymacje stąpał po drabinie kariery w PRLu i nagle zmienia front tak.
   Popieram treść o Sztolzmanie sam wetrtowałem wiele książek historycznych i kombatanckich i wiele by pisać ale pozostawie to wam - szperać i czytać.

ODPOWIEDZ

podskryptum

~dirk digger

2005-10-03 05:51:21

czy ktoś zgadnie kto to powiedział że ;Kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą.
   To się tyczy tych wszystkich dyrdymałów kture tu piszecie.
   Prawdziwych polaków poznajem dopiero w BIEDZIE.

ODPOWIEDZ

rok pozniej

~kluska

2006-11-22 16:12:43

kochany leszku o!(kwachu)
   nie chce mi sie z toba gadac! pozdrow jole !! i aleksandre moja corke.
   buzi duraku!

ODPOWIEDZ

Żydzi

~POLAK

2009-04-11 02:14:13

Aleksander Kwaśniewski to prawdziwa kanalia. I to podobno był prezydent Polaków, ale jakich ? Zapewne tylko tych z czerwonym sztandarem i gwiazdą Dawida. To prawda, że jego ojciec był mordercą i niedaleko pada jabłko od jabłoni. Spójrzmy na sejm i senat. Ilu jest tam Polaków z dziada pradziada ? Zaledwie garstka. I to trzeba zmienić jak najszybciej. Jeżeli Naród Polski nie zmieni swojego podejścia do własnej ojczyzny to zginiemy. Módlmy się do naszego Ojca w niebie.
   JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę