Dodawanie komentarza

Do tematu: Kwaśniewski jest człowiekiem z

Komentarze do artykułu: Aleksander Kwaśniewski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Kwaśniewski jest człowiekiem z

~Oburzona zakłamaniem

2007-03-25 04:48:52

Aleksander Kwaśniewski jest człowiekiem z klasą. Ci co o nim piszą źle są skażeni tą wstrętną chorobą naszej cywilizacji zwanej zawiścią. Nie będę nawet wspominać o tych ciemniakach siedzących na Wiejskiej,co o nim mówią źle.Wybrało ich społeczeństwo jak się szumnie mówi, a w rzeczywistości znaliśmy ich nazwiska, nie osobowości i charaktery.I ten zaścianek teraz boi się, że wraca do polityki a raczej do walki politycznej z mocą jak tylko on potrafi.
   Miałam okazję widzieć Pana Prezydenta ale oceniam go po tym co zrobił dla nas, dla tej zwarcholonej / określenie ze słownika Kaczora/ Polski, co chciałaby tylko brać do siebie a nie dać nic w zamian.
   Jest tylko człowiekiem a nie programem komputerowym, z dobrze ułożonym tekstem. Każdy by się oburzył gdyby ktoś mówił źle o swoim środowisku. Argumenty,które wyciągał Oleksy , słownictwo, to traficie na każdej imprezie nie tylko w SLD.....poza PiSem bo z nimi nikt kto jest o zdrowych zmysłach się nie napije.
   Trzymam za niego kciuki.

ODPOWIEDZ

A ty jesteś katolikiem co?

~gorszy

2007-07-30 13:25:41

Gratulacje mocherze! Idź do nieba!

ODPOWIEDZ

Żal mi idiotów ...

~JR

2007-09-05 01:08:51

ROSOMAK_Navy SEAL - a Ty z jakiej opcji jesteś ?
   Z bojówek Młodzieży Wszechpolskiej czy też z bojówek Moherówek ? :)))

ODPOWIEDZ

żyd to żyd

~Hamasik

2007-10-07 03:00:40

Nie ma co sie rozpisywać skarbie Kwach to żydowski komuch i tego moja droga nie zmienisz. A to że sie dobrze prezentuje nie oznacza ze nie sprzedaje kraju jak reszta jego kolesi z LID czy PO !!! Wiec przemysl to co piszesz o kwasku !!!

ODPOWIEDZ

Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę