Dodawanie komentarza

Do tematu: guzik mnie obchodzi przeszlosc

Komentarze do artykułu: Aleksander Kwaśniewski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

guzik mnie obchodzi przeszlosc

~bozka

2007-03-26 23:50:57

Co mnie obchodzi kim był ojciec A.Kwasniewskiego ,ważne co jest dzisiaj .Możecie pisać co chcecie i tak wielu ludzi nie zrazicie do lewicy.Prawica jest tak wredna ,zawisła,mściwa że szkoda słów.

ODPOWIEDZ

SZANOWNA PANI bozko...

~Lord AMBER

2007-03-27 01:28:27

,,...Prawica jest...szkoda słów'-a lewica jest zapewne szlachetna i mądra...Dla twojej wiadomości KOCHANA-TA lewica-lewicą NIE JEST.natomiast jest ,,mistrzynią strojenia się w ,,lewicowe piórka'...TO CO JEST DZISIAJ-TO WłAŚNIE EFEKT JEJ DZIAłAŃ...WIEM ŻE JEŻELI TU JESTEŚ, czytasz,ajednak piszesz to co piszesz to CI Ę nie przekonam ale mam nadzieję że z czasem WŁĄCZY CI SIĘ PROCES MYŚLENIA...DLA POLSKI BĘDZIE JUŻ WTEDY ZA PÓŻNO ALE boję się że POLSKA PRZEGRAłA już w chwili ogłaszania,,grubej kreski.'W INNYM MIEJSCU TEGO PORTALU PISAłEM;
   ,,...Ale jak na razie wszystkie lata od 89r.to JEDEN WIELKI złodziejsko-żydowsko-komunistyczny WYRAJ...ĆWIERĆPRAWDY, PÓŁPRAWDY,OGłUPIANIE, MANIPULACJA,KŁAMSTWO...Niszczenie POLSKIEJ GOSPODARKI i ROZWOJU NASZEGO KRAJU za przysłowiowe ,,JUDASZOWE SREBRNIKI'...Może i osądzą kwaśniewskiego czy millera ale POLACY JAKO NARóD ZACZYNAJĄ OD NOWA, ZE ZNACZNIE GORSZEJ POZYCJI NIŻ ZA wałęsy(to to coś od ,,drugiej Japoni')...Że możemy pracować w krajach UE-NIE- MY MUSIMY...W POLSCE NIE MA DLA NAS MIEJSCA...czy to był taki WIELKI SUKCES że nas tam miller i sld wprowadziło-NAPEWNO(DLA NICH SAMYCH...)Gdyby nie to ludzie by nie wytrzymali i mielibyśmy krew na ulicach naszą ale przede wszystkim ich...a tak mogli dalej manipulować, skłócać wszystkich ze wszystkimi i,,napuszczać' emerytów na górników,nauczycieli na policjantów robotników(tych co jeszcze chwilowo zostali) na rolników...Opowiadać banialuki o wzrostach gospodarczych i ROZBUCHANYCH POLSKICH SOCJALACH... A CO Z TYMI NA KTÓRYCH NIE MA ,,TAŚM' ANI DOWODÓW? Wycenia się teraz straty jakie zawdzięczamy Niemcom i ich atakowi 39r.Wycenia grabieże ruchomości i nieruchomości dokonane na kresach przez sowietów...JAK WYCENIĆ ZMARNOWANE OD 89r. SZANSE NASZEGO NARODU NA NORMALNOŚĆ i DOBROBYT...I nie twierdzę że lewica jest niepotrzebna(gdyby nie ona i strach przed Czerwoną Rosją robotnik na Zachodzie byłby znacznie dłużej okradany pomiatany i -tak jak teraz w Tym Kraju...) ale jeżeli chodzi o TĄ lewicę...'kula w łeb i do dołu...BO TO CO JEST W POLSCE TERAZ TO JEJ ZASŁUGA...I TEGO Że tak OGŁUPIŁA społeczeństwo...Z USZANOWANIEM...

ODPOWIEDZ

jaki debilny narod

~darek

2007-06-12 17:38:30

wybieraja wizytowke ? to niech teraz wybiora leppera, ewentualnie moze jakis model dobrze zbudowany po studiach. kwach pluje im w oczy a oni mowia ze deszcz pada. jak zwykle swinie.

ODPOWIEDZ

Prawica?

~charm

2007-09-16 16:42:36

Tfu... jaka prawica w Polsce jest wystarczy popatrzec na PiS i LPR. A Kwasniewski? Co chcecie od czlowieka? Czy to jego wina ze takiego mial ojca? Czy to jego wina ze tak go wychowano? Czy to jego wina ze zyl (jak i 100% reszty spoleczenstwa) w takich czasach a nie innych?
   Wazne jest to co robi teraz i za terazniejsze czyny bedzie kiedys odpowiadac lub tez bedzie chwalony.

ODPOWIEDZ

no mnie też guzik obchodzi kim

~Arek

2011-05-05 20:35:19

był jego stary, ale on zataczając się pijany nad grobami pomordowanych oficerów nie wygląda jak swój stary??

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę