Dodawanie komentarza

Do tematu: Zebyście się z tej nienawisci

Komentarze do artykułu: Aleksander Kwaśniewski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Zebyście się z tej nienawisci

~AniaK

2007-08-23 04:49:14

choć w gacie nie porobili.Niedługo napiszecie, że ojciec lub syn to rodzina Hitlera albo Stalina!Jak do tej pory A.Kwaśniewski był najlepszym prezydentem - jeśli sądzicie inaczej to mi pokażcie takiego!Lubiłam go, lubię i lubić będę.I jeśli będzie gdzieś kandydował zawsze będę głosować na niego.Ot i wszystko!!!

ODPOWIEDZ

Aniniu K.!

~Rosomak_Navy SEAL

2007-08-25 05:21:58

To daj mu temu jewriejowi,synowi zbrodniarza i bandyty z NKWD,oprawcy Polaków i Szwedów!!! DUPY i zrób mu temu parchowi loda jak jesteś jeszcze młoda.Jesteś wręcz modelowym przykładem odmóżdżonej Polki,Polaka,typowej szabes goiki,z syndromem niewolnika.To nieuleczalna choroba,jedynie eutanazja ci pomoże,byś tej choroby nie przenosiła na innych i swe potomstwo.Nie jesteś warta by na ciebie i tobie podobnych splunąć,nie mówiąc o rżnięciu.Won na waszej lewackiej swołoczy portale,tam możecie pisać peany na cześć tego chazaromongoła i pijaka.

ODPOWIEDZ

Ale Fanka Kwacha

~lukasz

2007-09-04 15:16:21

Kobieto ty chyba jesteś z rodziny Kwaśniewskiego?!Można kogoś lubic ale za co Kwaśniewskiego? Za wygląd ? chyba tylko za to!!!Ważne jest co ma sie w głowie a nie jak wygląda,za jego rządów nie było niestety mądrych ludzi umieli tylko sprzedawac i likwidowac,zamiast budowac i modernizowac! Teraz na to by Kaczyńscy nie pozwolili. A zachód sie ciesz bo juz wszystko wykupili za pare złoty-i sie śmieją z nas!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę