Dodawanie komentarza

Do tematu: Dlaczego tyle zła??

Komentarze do artykułu: Aleksander Kwaśniewski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dlaczego tyle zła??

~Zatroskana

2007-08-23 09:00:32

Czy ktoś z was, kto pisał te opinie przez chwile nie kierował się emocjami, własnymi uprzedzeniami czy szczątkową wiedzą? Czy potraficie chłodno ocenić kogokolwiek tylko na podstawie jego sukcesów i porażek? Czy potraficie chłodno wyrazić swoją opinie nikogo nie obrażając? Czy gdybyś ty, wolny czytelniku stał się nagle osobą publiczną, nie miałbyś nic do ukrycia, jak np. kradzież lizaka z dzieciństwa i z tego powodu nie mógłbyś zrobić czegoś dobrego dla wszystkich? Każdy popełnia błędy, czasem zmusza nas do tego sytuacja, czy mam potępić ojca za to, że za czasów komuny był w partii tylko dlatego, żeby spokojniej żyć i rodzina miała co jeść. Obecna władza ma swoje sukcesy, będzie można wiele dobrego wymienić na lekcji historii za kilka lat, ale dopiero teraz jak nigdy za czasów Wałęsy czy Kwaśniewskiego cały świat się śmieje z Polski, z absurdów jakie się cały czas pojawiają, i zamiast zająć się czymś dla nas ważny, żeby dzieci nie musiały żebrać w Polsacie o pomoc, kłócą się o stołki bo maja kredyty do spłacenia. Prezydent i Premier pokazują nam, że tego przedszkola nie utrzymają w dyscyplinie, jest tyle afer, że nawet nie ma czasu pomyśleć o czymś miłym, nie ma nawet z czego się pośmiać bo to co się teraz dzieje jest po prostu smutne. Tak nie było za Kwaśniewskiego, nawet jeśli ma komunistyczną krew.

ODPOWIEDZ

kobieto!!!!

~lukasz

2007-09-04 15:02:06

Czy ty wiesz co piszesz?! Czy mozna tolerowac mord?!Czy to można usprawiedliwic w jakiś sposób?!Jaki ojciec taki syn!!!Sprzedał Polske za grosze i tego ludzie tacy jak ty nie widzą! teraz tego są efekty-2mil. ludzi na emigracji!!! A Wałęsa to zdrajca!!!

ODPOWIEDZ

...J.R.-(?) -JOZUE...

~Pharm21

2007-09-12 13:57:09

ROZENKRANC....

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę