Dodawanie komentarza

Do tematu: Co za debil to napisał

Komentarze do artykułu: Aleksander Kwaśniewski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Co za debil to napisał

~tZonthDrhbROQHCk

2005-10-21 06:43:22

Kretynie, idż i się lecz. Skąd u Ciebie tyle nienawiści. Pewnikiem jesteś praktykującym katolikiem. Życzę ci powrotu do zdrowia.!

ODPOWIEDZ

do Tadka

~BudzFIoWIMkqDhv

2005-11-06 12:07:18

Przenieś się lewusie na forum Gazety Wyborczej!!!

ODPOWIEDZ

Tadek

~RzJRGmBX

2005-12-05 06:58:08

takim już nic nie pomoże!! Same debile i nic nie zrobisz. Może gdyby ich na nogi zacząć leczyć, bo na głowę już za późno. Poczekajmy trochę i może debile sami zobaczą co z tym krajem będzie pod rządami kurdupla. Doprowadzą ten kraj do ruiny. Oby nie do tego, ze nas wypierniczą z Unii. Bo jakoś nie widzą pacany, ze to dzięki Olkowi jesteśmy w Unii, że dzięki niemu jesteśmy w nato. Ciekawe jak długo jeszcze z takim rządem i z takim pożal się Boże prezydentem!

ODPOWIEDZ

do studentki

~UezjmIiP

2006-03-20 11:21:52

Studentko skąd jesteś bo o ile mi wiadomo to takie wypowiedzi jak Twoja mogą pochodziC tylko z jednego kraju Studentko Stern! Szema Izrael!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Drogi AKowcu!

~Dr. OhNoNoNo

2007-01-28 05:00:51

Tak szybciutko, bo mi sie spieszy: przeczytaj jeszcze raz, uwaznie i ze zrozumieniem wypowiedz Studentki i Twoja i sprobuj obiektywnie zdecydowac, ktora z wypowiedzi jest bardziej przepojona agresja i nienawiscia? Tylko tak dla treningu... :-) Pozdrawiam zyczac zdrowia,

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę