Dodawanie komentarza

Do tematu: Sztolcman Kwasniewski

Komentarze do artykułu: Aleksander Kwaśniewski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Sztolcman Kwasniewski

~ SHALOM

2008-12-31 17:12:22

Jaki narod taki ich przywodca ! Sztolcman w 100 % oddaje charakter tego to narohu Zydokomunistyczny Katolik ( Bez obrazy dla wszystkich uczciwych Katolikow ).Polska Patryiotyczna Inteligencje wymordowali najezcy w 90 % byli to zydzi i a obecnie kontynuje to zydokomuna. Tak wiec szczatki Polski i tzw. zachowania typu Bog Honor Ojczyzna przechowalo sie poza Polska i jest jeszcze w minimalnym marginesie tez w Polsce np. w znienawidzonego przez zydakow i ich telewizyjno pismacka propagande . TV TRWAM Radio Maryja i Wielkiego Patryjoty Ojca Ksiedza RYDZYKA. Niestety Narodu Polskiego juz NIE Ma w 90 ciu % ! Byla Jest i Bedzie zydokomuna sterowana przez rabinow z nowego yorku i Nic Wiecej ! Polski to juz NIe Ma ! Jest tylko Nazwa obszaru geograficznego miedzy rzekami Bug i Odra ! Poloskojezyczni ludzie tulaja sie w poszukiwaniu pracy poza tum obszarem w ilosci ok. 4-5 ciu milionow i buduja swe ojczyzny nie w Polsce ! Jest zato Totalne Wynarodowienie. Tak jak zyd z N.Y. zyczy ! Tak i jest !

ODPOWIEDZ

WSTYD MI MAM 22 LATA !!!!!

~TUSEK

2009-09-08 23:07:33

CIEMNY TEN ŻYDO - KOMUNISTYCZNY NARÓD

ODPOWIEDZ

drogi idioto

~Żyd wieczny mason

2010-08-28 22:55:03

Drogi idioto!
   Wypadałoby sią najpierw poprawnie posługiwać mową ojczystą, a następnie dopiero wypowiadać. Bredni, które powtarzasz (bo zapewne to usłyszałeś, tudzież przeczytałeś, jeśli władasz tą umiejętnością) komentował nie będę, gdyż stanowią one skrajny przykład aberracji i wywołują szereg pejoratywnych konotacji.
   A może tak zacząć myśleć? Co Ty na to? Spróbuj, nie boli.
   Z wyrazami szacunku.
   Mazeł-Tow!

ODPOWIEDZ

nazwisko

~P.Sz.

2011-03-12 21:39:19

1. nazwisko Sztolcman nie wywodzi sie od żydów
   2. nazwisko Sztolcman jest nazwiskiem czysto niemieckim tak jak Ertmann, Schmidt, czy Eichmann (Eichmann był dowódcą SS, wątpie w to by Hitler powołał na to stanowisko żyda!)
   3. naucz sie nieuku odróżniać nazwiska bo widocznie sam jesteś żydokomuchem skoro piszesz takie brednie
   

ODPOWIEDZ

pepe

~pepe

2012-03-17 00:42:57

Brednie to Ty siejesz kolego, a uzycie kilku elokwentnych słów tego nie zmienia..

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę