Dodawanie komentarza

Do tematu: Jestem zszokowana

Komentarze do artykułu: Aleksander Kwaśniewski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jestem zszokowana

~Chaser

2006-03-02 05:56:50

Jestem dzisiaj pierwszy raz na tej stronie to czego sie dowiedzialam to jestem zaszokowana
   naprawde to ze Kwasniewski jest ZYDEM....ze cala rodzina zydowska to w niczym mi nie
   przeszkadza bo kadzy ma swoje rozne korzenie ale.........Wczesniej wiedzialam ze Ojciec Kwasniewskiego byl towarzyrzem z ramienia NKWD wiemy jacy to byli ludzie......
   Dzisiaj sie dowiedzialam zeAleksander Kwasniewski Instytut Stosunkow Miwdzynarodowych
   nigdy o tym nie mowil.....czego dowodem sie to ze nie bylo czym sie chwalic.....
   bo wykladowcami byli faktycznie funkcjonariusze KGB.
   Komunisci to okropni ludzie ....nie tylko Stolzman byl okropnym czlowiekiem bez serca
   znam z opowiadania jak ZYDOKOMUNA wyniszczyla caly KWIAT INTELIGENCJi.
   Robili to dlatego poniewaz .......w NKWD , KGB ..tam byli same tumany i czuli sie zagrozeni
   przez madrych ludzi. Co czlowiek czlowiekowi moze zrobic............

ODPOWIEDZ

celujacy w tamtych latach?

~K.B.

2006-03-11 09:17:14

Puknij się w czoło. Jak za kilkanaście lat okaże się, że kapitalizm to przeżytek a w Twoim liceum lub na uczelni miałaś tumanów profesorów co ci o pięknie kapitalizmu opowiadali, to ja też będę zszokowana. Jak mogłaś do takiej szkoły chodzić!!
   Ale najciekawsze jest stwierdzenie autora artykułu, żę Kwaśniewski dostał celujący - informuję, że celujący NIE ISTNIAŁ w tamtych czasach. niestety już na samym początku wiać stronniczość a nie rzetelność i fakty. Szkoda.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę