Dodawanie komentarza

Do tematu: Pies Kwaśniewski,SLD pedały!

Komentarze do artykułu: Aleksander Kwaśniewski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Pies Kwaśniewski,SLD pedały!

~CJsxPpIrnHY

2006-03-27 01:52:38

Dziś Polska jest niszczona przez skurwieli którzy nie chcą dobra narodu a chcą kożyści dla siebie. Kwaśniewski to pies a właściwie hiena która wszystko bierze dla swojej parti i dla siebie. Takich ludzi jak on jest mnóstwo choćby całe SLD. Obecny rząd też mnie nie cieszy bo w Po9lsce trzeba bardziej zdecydowanej polityki dalekosiężnej. Polska muisi być gotowa do walki na słowa i do walki nawet zbrojnej gdyby przyszła taka potrzeba.
   
   Chcesz pokoju szykuj sie do wojny!!!!!!!!
   
   Jeśli ktoś docieka prawdy odnośnie afer to ma w tym swój interes jak choćby komisje śledcze. Co one wykazały? Winnego Lwa Rywina. Ha ha ha... On sam wpadł na pomysł z łapówką. Przez te komisje to PO i PiS doszły do władzy ale zamiast coś działać to sie żrą o stanowiska, stołki a konkretów jak to mówią górale nima
   Polski były prezydent aleksander kwaśniewski był i jest jak pies posłuszny USA. Jest jak pies bo nie zachował się odpowiedzialnie i nawet z papieża sie nabijał skończony łajdak i pies.
   
   Jeśli ktoś sie zgadza z tymi twierdzeniami to zachęcam do wymiany zdań. Proszę pisać na e-mail: zagi18@wp.pl

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę