Dodawanie komentarza

Do tematu: do autora stronki

Komentarze do artykułu: Aleksander Kwaśniewski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

do autora stronki

~ksiadz

2006-08-12 04:52:10

Do autora tej stronki - jestes typowym zjebem. ludzie pokroju was trzymani sa w szpitalach neuropsychiatrycznych. dopoki nie oczysci sie Polski z takich larw jak wy dopoty bedzie szerzyla sie zgnilizna spoleczna jaka w sobie wy macie. pozdrawiam

ODPOWIEDZ

kim jest

~ju

2006-08-16 00:54:40

Kwaśniewski gdy został prezydentem poleciał w interesach do Kolumbi(pewnie były ważne).Zawetował ustawę posła Ziobry ustawę pedofilską-nie oceniam.Wysłał gromdo najstarszej biblioteki świata w Iraqu,-dostał za to z telaviwu tytuł,a na obchodach w Jedwabno był w jarmułce i trzeżwy.KTO TO JEST!

ODPOWIEDZ

Żyd (ten od wapna)

~Groobasek (żyd?)

2006-09-10 18:57:51

Nie jestem żydem, daleko mi do tego, mam korzenie austryjackie. Mieszkam w polsce (mala litera umyslna) i nie rozumiem skad u was mali ludzie taka agresja. To co napisal jakis tam placek_NAVY to sie nadaje na jakis material propagandowy dla przyszlych SSmanow. Jak mozna cos/kogos tak nienawidzic. Ja roumiem ze mozna czegos nie lubic, ja z chcecia wystrzalal bym polowe rzadu. Ale tego nie zrobie, uznam ich wyzszosc i niech sobie psuja do konca to co zaczeli. Ja stad wyjade i mnie juz nie bedzie. Bede zyl sobie spokojnie w cywilizowanym kraju, bez wiecznych klotni i agentow , w dostatku. Mam nadzieje ze jak raz na kilka lat zachce mi sie przyjechac do mamy na swieta to nie bede musial brac ze soba jakies eskorty i starac sie o wize na wljazd do embarga antysemitow/oszolomow zwanego niegdys Polską/

ODPOWIEDZ

pisze do tego od wapna groobeo

~kluska

2006-11-22 15:30:21

grooby zydzie(specjalnie z malej litery, choc nawet taka ci sie nie nalezy)jestes zydem wychowanym na polskim chebie i ty mi mowisz ze chcialbys do mamusi przyjachac na swieta?jakie? BOZEGO NARODZENIA? a moze wielkich przeprosin buraku?takich jak ty powinno sie na granicy rozsrzeliwac,bo wy zydzi(specjalnie z malej litery)nie macie zadnych swietosci.ci ktorzy was ocalili przed zaglada(hitlerem jak nie pamietasz)mowicie ze sa beee.szlak mnie trafia jak slysze takie brednie i automatycznie staje sie wrogiem wszystkich :jebanych ,skurwialych, zgnilych ,FALSZYWYCH (specjalnie z duzej,bo to jest wasza najwieksza narodowa domena) okrutnych,nacjonalistycznych, zaklamanych do szpiku kosci ,zarozumialych,gnijacych juz za zycia zydow! tzn twoim wrogiem i tobie podobnym!
   bo wy (specjalnie z malej)rakiem ,gangrena toczaca swiat!szkoda ze hitler was wszystkich nie zajebal,moze nie bombardowalibyscie teraz palestyny!!!!(oczywiscie w obronie pokoju)
   zygac mi sie chce i sie ide wyzygac
   Ps.do wapna z zydami i zydowskimi pomiotami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

ksiądz ty psi zarobaczony huju

~tomek1971

2006-12-12 03:15:59

chciałbyś wszystkich którzy uważają że kwaśniewski aleksander to ludzka szmata wysłac na leczenie,masz prawo tak myślec bo jesteś obrzezanym swinskim penisem,ale zanim kogos osądzisz spytaj sie swojej matki czemu zanim twoje żydowskie plugawe ścierwo zaczeło zasmiecac ten świat uganiały sie za nią swory psów..kwaśniewski i ty pochodzicie od jednego przodka prażyda który powstał ze skrzyżowania świńskich eksprementów i judaszowskiej zdrady,mam nadzieje że przyjdzie taki czas kiedy obydwoje zapłacicie za krzywdy wyrządzone ludziom...

ODPOWIEDZ

do zyda od wapna

~Totus tuus

2007-01-15 15:55:00

Wymadrzasz sie...masz prawo, ale odpisujac na glupote jednego wszystkich obywateli wsadzasz do jednego wora, zwanego z podkreslenia polska, czyli niewiele sie roznisz od takich oszolomow.Przechwalasz sie ze wyjedziesz bo tam cie bardzo pragna....to co tu robisz? Ja tez nie trawie wielu psychopatow ale nie wyemigrowalem w 80latach w 90 i teraz chyba tez nie bo, ja sie czuje zwiazany ibede chcial poprawiac wizerunek Polski w przeciwienstwie do takich kosmopolitow, co nie maja korzeni, a tym sie charakteryzowali niestety...w wiekszosci zydzi...

ODPOWIEDZ

moze i tak

~Totus tuus

2007-01-15 15:58:43

moze jest larwa, ale zgnilizna ktora toczy ten kraj sa pogrobowcy towariszczi ze wschodu od 200lat...Czeczenia teraz przechodzi to co my na poczatku rozbiorow tylko na wschodnia modle godna XXI wieku- wyniszczenie, a potem zbudujemy nowy dom towariszcze...

ODPOWIEDZ

Hahahaha, jezu.......

~Dr. OhNoNoNo

2007-01-28 04:31:33

Ludzie, czy Wy macie jeszcze odrobine mozgu? Ja juz wyjechalem, jezdze do mamusi na swieta i jest mi bardzo dobrze jak moge sobie przy porannej kawie poczytac jak sie wijecie w swojej agresji i opetaniu! Nie jestem Zydem, ale jak Was czytam to nabieram az ochoty sie obrzezaci jakos sie od Was odgraniczyc! Ludzie, jak Wy z takim nastawieniem po swiecie chodzicie to Was za kilka lat zezra wrzody zoladka czy innej dwunastnicy! :-) Ja rozumiem, ze dziadek czy tata byl w AK czy jakiejs wolynskiej dywiyzji, ale to bylo 60 lat temu!!! Wy innych problemow w Polsce nie macie?! Pozdrawiam mimo wszystko,

ODPOWIEDZ

Hahahaha, jezu.......

~Dr. OhNoNoNo

2007-01-28 04:37:41

Ludzie, czy Wy macie jeszcze odrobine mozgu? Ja juz wyjechalem, jezdze do mamusi na swieta i jest mi bardzo dobrze jak moge sobie przy porannej kawie poczytac jak sie wijecie w swojej agresji i opetaniu! Nie jestem Zydem, ale jak Was czytam to nabieram az ochoty sie obrzezaci jakos sie od Was odgraniczyc! Ludzie, jak Wy z takim nastawieniem po swiecie chodzicie to Was za kilka lat zezra wrzody zoladka czy innej dwunastnicy! :-) Ja rozumiem, ze dziadek czy tata byl w AK czy jakiejs wolynskiej dywiyzji, ale to bylo 60 lat temu!!! Wy innych problemow w Polsce nie macie?! Pozdrawiam mimo wszystko,

ODPOWIEDZ

larwa czerwona

~marek

2007-06-29 10:28:13

sam jestes pojebem i skundlonym komuchem.Co ty mozesz teraz napisac dupku???
   Nie stac Cie na inny wypowied

ODPOWIEDZ

Dr. OhNoNoNo - TY SQRWIELU!

~polski_patriota

2008-04-06 04:59:21

Dr. OhNoNoNo co ty tam pierdolisz... Pewno jeszcze mleczko od mamusi popijasz z cyca, stary Cię od tyłu rucha bo Cię akurat tak kocha, a historię twoja zajebana w pizdu rodzinka tłumaczy ci tak jak jej wygodnie czyli albo w ogóle ci jej nie tłumaczy, albo jesteście debilami skoro nie rozumiecie jednej rzeczy: CO Z TEGO KURWA GNOJU JEBANY ŻE 60 LAT MINĘŁO??? CO Z TEGO ZACHUCHANY PIERDOLCU SKORO LUDZIE KTÓRZY PRAWDZIWIE WALCZYLI O POLSKĘ W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ, A POTEM GINĘLI W WIĘZIENIACH UB (PO WOJNIE!!!!!!) TAK JAK CI W KATYNIU CZYLI STRZAŁEM W TYŁ GŁOWY, A POTEM NP. DO TYCH SKURWYSYNÓW ZE SŁUPSKA DO GMACHU UB I TAM DO PIWNICY ZASYPYWANI BYLI WAPNEM (ŻEBY ŚLADU NIE ZOSTAWIAĆ TAK JAK W KATYNIU)!!! MYŚLISZ ścierwo ŻE CI LUDZIE (KTÓRZY PRZEŻYLI), ALBO ICH RODZINY OTRZYMAŁY JAKĄŚ REKOMPENSATĘ OD OBECNEGO PAŃSTWA POLSKIEGO W POSTACI NP. WIELOTYSIĘCZNEJ EMERYTURY JAKĄ DO DNIA DZISIEJSZEGO POBIERAJĄ SB-cy, albo dzieci czy wnuki skurwieli UB-eków???!!!! Jasne - tak najlepiej - stwierdzić że minęło 60 lat, sprawy nie ma...
   
   Mam nadzieję, że w realu ktoś ci nakopie po twojej pierdolonej, zachuchanej, śmierdzącej żydowskim kałem i szczynami mordzie!!!!!
   Kij Ci w dupe aż do przełyku!!!

ODPOWIEDZ

Anty-żyd

~Zbych

2008-04-11 01:09:02

Proszę zwrucić uwagę na to iż to właśnie żydzi przyczynili się do wywołania drugiej wojny świtowej ( hitler jak i jego świta przyboczna byli żydami ) po drugie Hitlera i jego kampanię swinansowali Zydzi licząc na wielkie zyski ( co znacznej częsci się udało zwłaszcza tej , która została wyespediowana do usa z glejtem ,profitów wojennych ). Była to wojna bogatych żydów z zachodu przeciwko biedocie żudowskiej ze wschodu ( A elita żydowska uważa że żyd nie może być biedny lub nie mieć władzy , najlepiej gdy ma obie te możliwości ) gdyż według ich przykażań n jeżeli ma się urodzić głupi żyd to lepiej żeby urodziła się koza bedzie dawała chociaż mleko .Proszę zwrócić uwagę że nad-ludzi przerabialiśmy za czasów hitlera i zwracam się z pytaniem Polaków , którzy przebywali w izraelu czy tamtejsi żydzi odnoszą sie w obecnym czasie inaczej do obcokrajowców ? TO SĄ NAD LUDZIE

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę