Dodawanie komentarza

Do tematu: Prośba do Admina

Komentarze do artykułu: Kochamy Cię Panie Prezydencie!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Prośba do Admina

~max111

2005-10-05 01:42:50

Szczerze doradzam, zmieńcie ten kolorek tła Waszej witryny, koniecznie. On robi was sekciarskim towarzystwem wzajemnej adoracji, co nie sprawdza siebie, nie pyta: „jak wypadamy?”
   
   Taki oranżek jest tylko paskiem w całym spektrum światła. To może nasuwać sugestię, że zadowolicie się byciem tylko maciupką sektą, a nie Polską.
   
   Mały kontrast oranżu z kremową żółcią nikłych literek robi teksty nieczytelne, także zniechęca.
   Musicie przecież uwzględniać odbiór na małych monitorach i z malą rozdzielczością.
   Czyżbyście naprawdę nie zdawali sobie z tego sprawy, żeby wypada wyjść naprzeciw odbiorcy, zrezygnować z koszałków opałków a zadbać o czytelność - wielkość liter, przejrzystość layout-u dla funkcjonalności?
   Piękne jest logo, tego nie trzeba ruszać, tylko wybielcie wszystkie trzy kolumny poniżej i już będzie poważniej. A litery (fonty): czarne, k-o-n-t-r-a-s-t-o-we i nie mniejsze niż 10, albo 11.
   
   (Kolorowe tło także zabiera niepotrzebnie wiele pojemności.)
   
   Prawda w polityce wypada najsilniej kiedy jest podana prosto bez osłonek i ukwiecania fidrygałkami.
   
   Od razu przybędą wpisy na Waszym forum, które winno przelewać się od natłoku dyskutantów, świadcząc o Waszej popularności.
   
   Może znajdziecie lidera forum, może w funkcji admina.
   
   Naprawdę można sobie darować to kolorkowanie jako sztubackie. Macie znakomite, celne, zwięzłe teksty, które są tak potrzebne.
   
   Nie wiem, czy trafiłem Wam do przekonania od razu. Proszę poradźcie się fachowych WEB sider-ów, może w internecie dla oszczędności, jeżeli byście byli skłonni pochopnie machnąć ręką na moją szczerą chęć polepszenia Waszej godnej pochwały pracy. Nie mogę niestety, choć potrafiłbym zrobić korektę, poświęcić czasu na to.
   
   Proszę, zwróćcie się do wprawnego designera. Czy ktoś z Was zna angielski? W internecie jest niezliczona ilość gotowych WEB sites do wynajęcia za 5 dol. miesięcznie z wszystkimi gwizdkami i dzwonuszkami. Też za darmo. Po co wyłamywać otwarte drzwi? Bardzo zachęcam.
   
   Keep up the good work!
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę