Dodawanie komentarza

Do tematu: Kochany Jan Paweł II

Komentarze do artykułu: Cytaty Jana Pawła II

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Kochany Jan Paweł II

~TZmJzAUWuBWjeSix

2005-11-20 06:02:48

Wszyscy kochamy Jana Pawła II, nigdy nie zniknie z naszych serc. Był człowiekiem niezwykłym. Zwłaszcza my, Polacy tęsknimy za Nim, chociaż w prawdzie nie znaliśmy Go osobiście. Teraz, gdy Go nie ma szczególnie odczuwamy jego nieobecność. Karol Wojtyła był, jest i będzie dla nas wielkim aytorytetem, przykładem. Wszyscy powinniśmy go naśladować. Bardzo mi Go brakuje, ale jestem dumna, że żyłam jeszcze za Jego pontyfikatu. Ten ślad nigdy nie zniknie z mojego serca i zawsze będę odnosiła się do Niego z wielkim szacunkiem, bo dla mnie On już od samej śmierci jest święty. To człowiek godny wielkiego szacunku. Jego śmierć nas, Polaków bardzo zasmuciła, ale jeśli wstawi się za nas nasz naród przetrzyma wszystkie kryzysy. KOCHAMY GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę