Dodawanie komentarza

Do tematu: JAN PAWEŁII

Komentarze do artykułu: Cytaty Jana Pawła II

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

JAN PAWEŁII

~BASSIA17

2008-04-05 18:54:23

DOPIERO PO ŚMIERCI LUDZIE DOCENIAJĄ PRAWDZIWĄ WARTOŚĆ CZŁOWIEKA. TAK WŁAŚNIE PO ŚMIERCI PAPIEŻA DOCENILIŚMI JAK WAŻNĄ OSOBĄ BYŁ W NASZYM CODZIENNYM ŻYCIU. JAN PAWEŁ II JEST WCIĄŻ W NASZYCH SERCACH,BARDZO NAM GO BRAKUJE ALE POMIMO TO DOKOŃCZMY JEGO DZIEŁO-NAPRAWIANIA ŚWIATA. TO MY MŁODZIEŻ XXI WIEKU JESTEŚMY NADZIEJĄ KOŚCIOŁA,JESTEŚMY POKOLENIEM WIELKIEGO POLAKA JPII.

ODPOWIEDZ

JPII

~czysiek

2008-10-16 15:40:45

Myśli, które ubieram w zdania wyrażaja tak naprawde cząstke tego co czuje co myśle... Jan Paweł II JEST wielkim człowiekiem. Ukochał tak ludzi że nastąpywały cuda. Zniszczył niewidoczną barierę miedzy człowiekiem. Jest świetym i dopiero teraz sobie to uswiadomiłem, ilektroć o Nim wspomne, napsize, usłusze toczy mi się łza w oczach, bo tak abrdzo chciałbym byc taki jak On. Jest moim autorytetem.
   Ktos juz tu to napisał ale ja sie powtóze: chyle przed Tobą moje czoło Ojcze Święty Janie Pawle II

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę