Dodawanie komentarza

Do tematu: Po stracie doceniony...

Komentarze do artykułu: Cytaty Jana Pawła II

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Po stracie doceniony...

~Olga^90

2006-07-30 22:22:13

Tak naprawde to nigdy,do śmierci Naszego Ojca Świętego, nie myślałam o śmieci, cierpieniu, a nawet życiu...Chciażby, że jestem młodziutką osóbka. Tak naprawde w dzień Jego śmierci zaczęła się fala smutku, żalu, cierpienia, tęsknoty... Oczywiście od razu tego nie zauważyłam...:/ No cóż- młodość robi swoje! Tydzień,dwa ciszy, rozmyśleń...i znów szał młodzieńczych lat! Kolejne niezauważone przeze mnie ostrzerzenia...Czuje,że Bóg mnie ostrzegał przed tym co dopiero może się stać.Ja ślepa, głucha- nie zauważałam!! Tak 5 miesięcy póżniej miał wypadek mój chłopak. Może i śmieszne dla kogoś...dla mnie NIE!! Teraz wiem,że byłam i jestem jeszcze za młoda na takie przeżycia... Minął już prawie rok, a ja wciąż kocham i myśłe!!!Wierze,że Bóg Nas jeszcze połączy!! Teraz już wiem,ze tak Rafał, jak Jan Paweł drugi byli, są i będa osobami,który zmieniły mój świat... na dobry!!Pozdrawiam wszystkich wiernych!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę