Dodawanie komentarza

Do tematu: opinia

Komentarze do artykułu: Watykan: Zmarł Jan Paweł II

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

opinia

~MARTA

2007-03-23 04:35:24

Mam na imię Marta. Bardzo kocham ciągle mojego Papieża Jana Pawła II ! Zawsze był i będzie dla mnie kimś wyjątkowym! Tęsknie za nim, choć wiem, że jest z nami! Czekałam na wiadomości o jego zdrowiu tak jak większość Polaków w domu. Było mi przykro, że nie mogłam być bliżej. Na wiadomość o Jego śmierci łzy same cisneły siędo oczu. Nie mogłam w to uwierzyć! Odszedł! Co teraz będzie??? Czułam żal, strach, bezradność!!!To przecież był mój Ojciec! Nasz rodak! Jedyna deska ratunku i nadzieja na lepsze życie. Świat pogrążył się w żałobie, a ja wraz z nim!!! Teraz już wiem, że to nie koniec!!! On jest z nami!!! Jego następca był w 100% trafiony!!! Zawsze będę pamiętała tego świętego człowieka i kochała bezgranicznie jak zawsze!!! Miłość do niego dodaje mi sił!!! Dziękuję Ojcze!!! Kocham Cię!!! Maszracje miłość jest najważniejsza!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę