Dodawanie komentarza

Do tematu: jeble jeble

Komentarze do artykułu: Kaufland camp

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

jeble jeble

~mimi

2005-07-26 08:39:39

jeble jeble kaufland
   

ODPOWIEDZ

skandal w kauflandzie w iławie

~opxUBpcbHusde

2005-10-24 07:26:08

iławski kaufland rozwniez lamie prawa pracownikow, i co najgorsze oszukuje licealistow i innych mlodych ludzi rozkladajacych towary na polkach sklepowych. Te drobne zarobione pieniadze nie sa wyplacane nawet po dwoch miesiacach i za cholere nie mozna sie ich doprosic...Nie mozna dodzwonic sie w sprawie zaleglych wyplat. Kierownictwo nie jest zainteresowane jakimikolwiek skargami.

ODPOWIEDZ

Masz rację!!

~IezwQEayOK

2005-10-31 01:52:36

Pracowałam i wiem jak jest w kauflandzie. Sam musisz zabiegać aby TWOJE pieniądze zostały Ci wypłacone. Nikogo nie interesuje co się dzieje z zarobionymi pieniędzmi. A co do pracy- to traktują nas jak przedmioty. Ludzie na wyższych stanowiskach wykorzystują jak tylko mogą.Drą się na nas, wyzywają od różnych. Czy to jest sprawiedliwe?? Niech ktoś wkońcu zajmie się Kauflandami. Zwłaszcza w Hajnówce.

ODPOWIEDZ

Hajnówka

~żaba

2006-06-17 03:35:45

Pracowałam na 1/2 etatu,i musiałam zostawać po 8 godz. 4 godz. za darmo. Przykladem tego jest hajnówka.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę