Dodawanie komentarza

Do tematu: Tylko w kraju opanowanym przez

Komentarze do artykułu: Balcerowicz przed komisją

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Tylko w kraju opanowanym przez

~kamil

2005-06-10 03:22:00

agenturę Sorosa możliwe jest utrzymywanie szkodników okradających naród w imieniu prawa które do tego stworzono /14-lat przystosowania do UE/Polska jest pozbawiana własności niszczone są wszelkie wartości celem zrobienia z Polaków tępych parobków globalizacji.

ODPOWIEDZ

Tak to jest prawda tylko

~maciej

2005-06-10 15:09:33

Polacy sami na to pozwolili a teraz jest bardzo trudno odwrocić bieg wydarzen. Mafia pod wodzą Stoltzmana trzyma się swietnie, Lejba Kohne czytaj Wałęsa Lech były prezydent od lwej nogisaprasza tych z agentury żydomoskiewskiej na ymynyny - jest świetnie. Tylko ten durny narod po raz kolejny odda na nich głosy nie dopuszczając aby Polacy z krwi i kości rządzili tym krajem. A Balcerowicz jest dożywotnio skazany na rządzenie polskimi finansami podobnie jak Alan Greenspan w USA. I w ten oto sposob gojow trzyma się krociutko za mordę--WASZE ULICE NASZE KAMIENICE --- stare a jakże aktualne.

ODPOWIEDZ

RACJA RACJA RACJA

~Andrzej

2005-07-11 13:56:18

He he he - zawsze jak czytam takie teksty jak wyżej to się zastanawiam - kto dał emerytom dostęp do komputera!?! Skończyła się praca, skończyła się odpowiedzialność, a emeryci muszą się czymś zająć, więc zajmują się duperelami ale na skalę światową - wymyślają TEORIE SPISKOWE... Panowie! To kto w końcu rządzi polską? Żydzi czy Soros??? Poza tym artykuł kłamie, bo Eureko kupiło PZU zgodnie z prawem.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę