Dodawanie komentarza

Do tematu: "polacy to kurwy"

Komentarze do artykułu: Leszek Balcerowicz - inteligentny zdrajca

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

"polacy to kurwy"

~NOREK

2005-07-10 07:21:53

Ktos tu napisal cos takiego... serce mi peka, ...woje piastowscy, krolowie, husarzy i zlonierze AK, a dzis ich wnukowie i patrioci naszych czasow, to jest prawdziwa Polska i Polacy, a nie psy i obce scierwa, zdrajcy i zaprzedajcy. Brzydze sie tym czym stala sie czesc mojego narodu, ale nigdy bym nie powiedzial, ze oni sa prawdziwymi polakami ktorzy daja wzor i ksztaltuja charakter czy wizerunek kraju. Piszac tak o swoich ziomkach ktorzy kiedys przelewali krew a dzis walcza o przetrwanie polskosci na innym polu, sam sie pograzasz. Piszac tak o ziomkach wydajesz swiadectwo o sobie. Wyjedz z mego kraju i zaprzyj sie korzeni, uczyn mi te minimalna grzecznosc. Nie jestes polakiem, jestes zdrajca.

ODPOWIEDZ

Polakiem to Ty..

~józef kowalski

2006-09-21 02:16:19

napewno nie jesteś.Żaden Polak nie namawiałby rodaka do wyjazdu i zaparcia się rodowodu swojej Ojczyzany.Polacy potrafią dyskutować.Tylko Żydzi polskiego pochodzenia,w ten sposób się wypowiadają chcąc ośmieszyć POLSKĘ i NARÓD POLSKI.

ODPOWIEDZ

??????

~heniu

2007-01-07 03:51:08

wszystko przez to że się czarni wpierdalają na całym świecie w politykę. uznać kościół za organizację przestępczą i zdelegalizować. mój pradziadek spokojnie modlił się do Światowida na polance a tu gościu z krzyżem na piersiach go zabił. to zdrajcy narodu! zabrać im wszystko i wypędzić do Watykanu.

ODPOWIEDZ

zabic zydowskich skurwysynow!!

~skywalker11

2007-08-18 13:50:02

nie bede sie rozpisywal kogo ,bo wszyscy wiedza...

ODPOWIEDZ

olacy to kurwy

~wqrwiony

2009-12-30 13:51:30

ja niejestem dumny zabardzo z tego ze jestem polakiem.sam siebie po czesci nienawidze.jebana korewska natura aby tylko komus zaszkodzic ublizyc,umilic zycie.popierdolony kraj bez zadnych perspektyw,bez przyszlosci.polacy walcza ze soba o kromke chleba .to jest XXI wiek?to jest jedna 40 milionowa patologia.zaslaniamy sie zachodnim zyciem,udajemy chuj wie kogo a jestesmy zwyklymi wsiurami nie liczacymi sie na tym swiecie i niech mi tu nikt nie pierdoli o patriotyzmie bo to wszysto jest chore.jestesmy bedni i to nas zniszczy.polak polaka za prace w szklance wody utopi.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę