Dodawanie komentarza

Do tematu: inteligentni zdrajcy

Komentarze do artykułu: Leszek Balcerowicz - inteligentny zdrajca

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

inteligentni zdrajcy

~Woj

2007-06-07 04:00:24

Jeśli ktoś nazywa Leszka Balcerowicza zdrajcą, to tym samym zdrajcami są ci którzy w 1989 roku głosowali na NSZZ Solidarność a nie na komunistów. Gdyby w 1989 roku wybory wygrali komuniści to nie byłoby Balcerowicza, nie byłoby jego reform, stalibyśmy dzisiaj na poziomie Zimbabwe jeśli chodzi o poziom rozwoju gospodarczego a zwłaszcza poziomu inflacji i w ogóle byłby raj. Nikt obcy nie wykupiłby ani kawałka polskiej ziemi nie zainwestowałby nawet złotówki i byłibyśmy Panami u siebie, co z tego że przymierający głodem tak jak w latach trzydziestych XX wieku na Ukrainie czy dzisiaj w Korei Połnocnej. Po prostu bylibyśmy suwerenni i nie wpuścilibyśmy obcych. Bylibyśmy państwem pośmiewiskiem dla całego świata. Ale okrutny los sprawił, że w Polsce znalazło się tylu inteligentnych zdrajców którzy 4.06.1989 roku powiedzieli komuchom NIE i wybrali NSZZ Solidarność, otwierając tym samym Balcerowiczowi jednemu z najinteligentniejszych zdrajców drogę do reform, które sprawiły, że dziś jesteśmy w Unii Europejskiej i mamy historyczną szansę na wyjście z wielowiekowego zacofania. Co za pech.Co za porażka. Zdrajców trzeba karać karą najwyższą. Proponuję ukarać karą najwyższą tych wszystkich którzy w 1989 roku oddali głos na Solidarność.

ODPOWIEDZ

Odp

~Woj

2007-08-25 10:46:39

Tak tak demaskatorze ojcze Rydzyku to ja to napisałem, czy może Aleksandrze Łukaszenko, apostole prawdy i nauczycielu mądrości ja to napisałem. Co prawda nie jestem Leszek ale Wojtek ale dla ciebie mogę być Leszkiem to bardzo miło z wojej strony że mnie tak nazywasz. Ciebie też czeka Sąd Ostateczny i tam twoje zakłamanie też wyjdzie na jaw. Gdyby za głupotę wsadzano do piekła albo do więzienia to już nigdy byś stamtąd nie wyszedł. Dzięki, że nazwałeś mnie inteligentynym choć ja ciebie niestety wybacz mi ale nie mogę powiedzieć tego samego o Tobie. Ty niestety jesteś zaprzeczeniem inteligencji.

ODPOWIEDZ

Odp2

~Woj

2007-08-25 13:03:22

Demaskatorze posłuchaj zanim napiszesz odpowiedź. Jak Leszek Balcerowicz mógł obracać wielką kasą skoro po rządach komunistycznych a zwłaszczapo gierkowskim cudzie na kredyt Polska miała takie długi jakie dzisiaj ma Afryka i inne kraje Trzeciego Świata? Jakąż to on forsą mógł wówczas rozporządzać?

ODPOWIEDZ

nierozumiesz nic !

~sylix

2009-07-22 23:38:35

to skomplikowane .. ale do przyjecia ... pewne grupy od wielu lat wplywają na wieksze masy czy srodowiska i o tym wie kazdzy , a jak jestes nie w temacie to sie niewypowiadaj.
   oni mają swoich opłacanych zdrajców wszedzie w kazdym kraju !
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę