Dodawanie komentarza

Do tematu: ŻYCIORYS BALCEROWICZA

Komentarze do artykułu: Leszek Balcerowicz - inteligentny zdrajca

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ŻYCIORYS BALCEROWICZA

~lBJTbznjm

2005-10-28 10:37:51

Dlaczego na stronie internetowej Leszka Balcerowicza nie ma ani slowa o jego członkostwie w PZPR.Chciałbym poznać temat jego pracy magisterskiej.Wydaje mi sie ,że byłaby to bardzo ciekawa literatura i temat dla miediów.

ODPOWIEDZ

I gdzie pracował po studiach

~UAoyZVQs

2005-10-28 11:05:52

po ukończeniu studiów. Dlaczego z PZPR wystąpił dopiero w stanie wjennym.

ODPOWIEDZ

ja wiem

~Meachum

2006-01-19 11:30:08

balcerowicz to tajny agent WSI bo trzyma wszystko w tajemnicy co sie działo i dzieje w sparawie finansowej FOZZ !!!!

ODPOWIEDZ

ZAPRZAŃSTWO LESZKA B.

~Tumlin

2006-01-22 09:38:57

Balcerowicz był adiunktem w Instytucie Ekonomii Marksistowsko-Leninowskiej na S.G.P.i S. Nie napisał zadnej pracy na temat nowoczesnej gospodarki wolnorynkowej. Jego prace magisterska, doktorska i habilitacyjna były kompilacją prac różnych profesorów z bloku RWPG na temat gospodarki socjalistycznej. Nie wierzycie? Spróbujcie znaleźć w internecie tytuł choć jednej jego książki. To miernota wykreowana przez reżimowe media!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę